REKLAMA
,
Mamy dwie mistrzynie Polski!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Katarzyna Krawczyk i Anna Urbanowicz – obie zawodniczki  MKS Cement-Gryf Chełm – zdobyły mistrzostwo Polski. Gratulujemy!

Reklama

Reprezentantki klubu Cement-Gryf Chełm nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Po wakacyjnej przerwie wystartowały w Mistrzostwach Polski Seniorek w zapasach. Zawodniczki z terenu całego kraju rywalizowały w Rzeszowie nie tylko o medale, ale także o zakwalifikowanie się do reprezentacji na zbliżające się Mistrzostwa Świata Seniorek (powyżej 18 lat).

Z Rzeszowa chełmskie zapaśniczki wróciły z tytułem najlepszej drużyny w kraju oraz dwunastoma medalami w klasyfikacji indywidualnej!

Najlepsze przygotowanie techniczne i taktyczne zaprezentowały Katarzyna Krawczyk i Anna Urbanowicz. Obie z tytułami Mistrzyń Polski stanęły na najwyższym stopniu podium.

Wicemistrzyniami Polski zostały Anhelina Łysak i Anastasiia Padoshyk.
Brązowe krążki wywalczyły Maria Świeczak, Anastasiia Lebedieva, Olha Padoshyk, Karina Konarska, Anna Król, Małgorzata Małek i Urszula Piotrowska.
Tuż za podium na piątym miejscu w kraju zawody ukończyła Danuta Lisiewicz.

Panie do zawodów przygotowali trenerzy Dariusz Kucharski i Igor Lobas.

Województwo lubelskie po raz kolejny zostało sklasyfikowane na pierwszym miejscu w kraju. MKS Cement-Gryf Chełm w klasyfikacji zespołowej z miażdżącą wręcz przewagą (404 pkt) pokonał inne kluby. Drugie miejsca zajęła ZKS Slavia Ruda Śląska (171 pkt.), a trzecie MULKS Junior Dzierżoniów (142 pkt.).

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA