REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Mamy wstępne wyniki wyborów. W drugiej turze Banaszek i Fisz
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

W Chełmie najprawdopodobniej dojdzie do drugiej tury wyborów na prezydenta miasta. Zmierzą się w niej dotychczasowa Prezydent Agata Fisz i kandydat PiS Jakub Banaszek.

Według wstępnych wyników, jakimi dysponujemy, Agata Fisz zdobyła 45,3% głosów. Jakub Banaszek może liczyć na 37,6%. Trzecie miejsce należy do Dariusza Grabczuka, który zdobył zaufanie 10,5% wyborców. Justyna Manasterska-Raszka zajmuje czwarte miejsce z wynikiem 3,7%. Listę zamyka Paweł Białas z wynikiem 2,8%.

Dane pochodzą z 86% OKW.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Powiemy…….. Ale to już było i nie wróci więcej………. Nie może
  być opcji tej samej ekipy na kolejne, teraz 5 lat!!!!!
  Wiele spraw jest nieznanych na starcie, ale należy dać
  szansę bo inaczej będzie gorzej niż źle!

  No votes yet.
  Please wait...
 • http://chelmski.eu/jeden-ze-skazanych-ws-kupowania-glosow-byl-czlonkiem-postaw-na-chelm-i-sld/ Zobaczcie jaka “młodzież” stoi za panią Agatą. Oni mają mieć świeże spojrzenie i kreatywne pomysły ???? Nie żartujmy. Może w 2006 roku mieli jakiś “pomysł” na wygranie wyborów i na tym dojechali do dzisiaj. Niestety …

  No votes yet.
  Please wait...
 • Otóż to, “pokazał co potrafi”. Jeśli nie potrafi przedstawić konkretnego, realnego programu wyborczego, notuje sam wpadki, jak i ludzie, którzy za nim stoją, to nie jest dziwne, że wielu osób nie przekonuje. Ciągle nie ma dyskusji o pomysłach, programach, jest tylko spór o sympatie polityczne i to też na zasadzie antypatii i obrzydzania.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Każdy zasługuje na szansę

  Dlaczego tak źle oceniacie Banaszka skoro nie dajecie mu szansy żeby pokazał co potrafi? Zmiany zawsze są potrzebne.Obecna Prezydent 12 lat na jednym stołku to i każdemu z nas by sie pomysły skończyły. Nie chodzi o żadne parite polityczne – chodzi o człowieka, o jego chęci, entuzjazm i o wiarę w rozwój regionu. Mówienie że ktoś nie jest dobrym kandydatem bo wyjechał do większego miasta jest bezpodstwane a nawet zaprzecza takim faktom jak zdobywanie doświadczenia, umiejętności i chęc powrotu z tym wszystkim do rodzinnego miasta które potrzebuje natychmiastowej pomocy. Bo tak jak ja stąd wyjechałam i nie mam po co wracać jak i tysiące innych młodych ludzi, którzy pomimo tego, że kochają Chełm to nie mają do czego tu wracać.

  No votes yet.
  Please wait...
 • A ja nie wierzę w ekipę Agaty, a mam nadzieję, że nowa coś zrobi dla rozwoju Chełma. Tak poza konkursem, to jej kontrkandydat nie jest mój, ale okoliczności są jakie są i ja tej pani nie chciałbym widzieć kolejnych 5 lat na urzędzie. Za bardzo zawiodła. Przynależność partyjna nie ma tutaj najmniejszego znaczenia….

  No votes yet.
  Please wait...
 • Sorry, nie wierzę w tę deklarację.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *