REKLAMA
,
Mamy wstępne wyniki wyborów. W drugiej turze Banaszek i Fisz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Chełmie najprawdopodobniej dojdzie do drugiej tury wyborów na prezydenta miasta. Zmierzą się w niej dotychczasowa Prezydent Agata Fisz i kandydat PiS Jakub Banaszek.

Reklama

Według wstępnych wyników, jakimi dysponujemy, Agata Fisz zdobyła 45,3% głosów. Jakub Banaszek może liczyć na 37,6%. Trzecie miejsce należy do Dariusza Grabczuka, który zdobył zaufanie 10,5% wyborców. Justyna Manasterska-Raszka zajmuje czwarte miejsce z wynikiem 3,7%. Listę zamyka Paweł Białas z wynikiem 2,8%.

Dane pochodzą z 86% OKW.

 

Napisz komentarz
 • Powiemy…….. Ale to już było i nie wróci więcej………. Nie może
  być opcji tej samej ekipy na kolejne, teraz 5 lat!!!!!
  Wiele spraw jest nieznanych na starcie, ale należy dać
  szansę bo inaczej będzie gorzej niż źle!

 • http://chelmski.eu/jeden-ze-skazanych-ws-kupowania-glosow-byl-czlonkiem-postaw-na-chelm-i-sld/ Zobaczcie jaka „młodzież” stoi za panią Agatą. Oni mają mieć świeże spojrzenie i kreatywne pomysły ???? Nie żartujmy. Może w 2006 roku mieli jakiś „pomysł” na wygranie wyborów i na tym dojechali do dzisiaj. Niestety …

 • Otóż to, „pokazał co potrafi”. Jeśli nie potrafi przedstawić konkretnego, realnego programu wyborczego, notuje sam wpadki, jak i ludzie, którzy za nim stoją, to nie jest dziwne, że wielu osób nie przekonuje. Ciągle nie ma dyskusji o pomysłach, programach, jest tylko spór o sympatie polityczne i to też na zasadzie antypatii i obrzydzania.

 • Każdy zasługuje na szansę

  Dlaczego tak źle oceniacie Banaszka skoro nie dajecie mu szansy żeby pokazał co potrafi? Zmiany zawsze są potrzebne.Obecna Prezydent 12 lat na jednym stołku to i każdemu z nas by sie pomysły skończyły. Nie chodzi o żadne parite polityczne – chodzi o człowieka, o jego chęci, entuzjazm i o wiarę w rozwój regionu. Mówienie że ktoś nie jest dobrym kandydatem bo wyjechał do większego miasta jest bezpodstwane a nawet zaprzecza takim faktom jak zdobywanie doświadczenia, umiejętności i chęc powrotu z tym wszystkim do rodzinnego miasta które potrzebuje natychmiastowej pomocy. Bo tak jak ja stąd wyjechałam i nie mam po co wracać jak i tysiące innych młodych ludzi, którzy pomimo tego, że kochają Chełm to nie mają do czego tu wracać.

 • A ja nie wierzę w ekipę Agaty, a mam nadzieję, że nowa coś zrobi dla rozwoju Chełma. Tak poza konkursem, to jej kontrkandydat nie jest mój, ale okoliczności są jakie są i ja tej pani nie chciałbym widzieć kolejnych 5 lat na urzędzie. Za bardzo zawiodła. Przynależność partyjna nie ma tutaj najmniejszego znaczenia….

 • Sorry, nie wierzę w tę deklarację.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA