REKLAMA
,
Mamy wstępne wyniki wyborów. W drugiej turze Banaszek i Fisz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Chełmie najprawdopodobniej dojdzie do drugiej tury wyborów na prezydenta miasta. Zmierzą się w niej dotychczasowa Prezydent Agata Fisz i kandydat PiS Jakub Banaszek.

Reklama

Według wstępnych wyników, jakimi dysponujemy, Agata Fisz zdobyła 45,3% głosów. Jakub Banaszek może liczyć na 37,6%. Trzecie miejsce należy do Dariusza Grabczuka, który zdobył zaufanie 10,5% wyborców. Justyna Manasterska-Raszka zajmuje czwarte miejsce z wynikiem 3,7%. Listę zamyka Paweł Białas z wynikiem 2,8%.

Dane pochodzą z 86% OKW.

 

Napisz komentarz
 • SemperT – ależ oczywiście, że za 5 lat będziemy rozliczać. Może gdybyśmy wcześniej rozliczali co 4 lata to byłoby lepiej. To oni – wybrani, niezależnie od opcji politycznej – są dla nas, a nie my dla nich.

 • Zibi, no niech będzie – jeśli Twój kandydat zostanie wybrany na 5 lat, to przy okazji następnych wyborów przypomnimy tą sentencję. Nie mam żadnych wątpliwości, że nie trzeba 5 lat, żeby dojść do wniosku, że był pomyłką. Jeśli ludzie się uczą, a czasami się uczą, to może wystarczy mniej niż trzy kadencje, żeby podziękować skompromitowanemu prezydentowi, który nie zrealizuje programu wyborczego.

 • Zibi,aktywność obywatelska,to nie tylko głosowanie.Aktywność to działanie.

 • Ale po co się wyzywać ? Osobie /osobom, które przez 12 lat nie wykazały się pracą dla Chełma należy podziękować, a nie utrzymywać na ciepłych posadkach kolejne 5 lat. Po to jest kadencyjność abyśmy mogli rozliczyć przy urnach wyborczych naszych przedstawicieli. Tylko tyle i aż tyle możemy zrobić czekając z nadzieją dobrych włodarzy w naszym Chełmie.

 • Jeszcze większa większość to nie PO. I znowu wulgaryzmy,, redakcjo, czy nie czas zablokować Sawę?

 • Pis,to g….,a nie większość,to tylko jedna trzecia,a więc większość to niepis.

 • Sawa, jakbyś nie zauważył, PIS ma poparcie w całej Polsce największe, i w sejmie i teraz z samorządach. To uważasz, że zdanie oszołomów tobie podobnych ma się liczyć? Mamy demokrację, większość się liczy i nie zmienisz tego durnymi tekstami. Odpuść sobie, wszyscy cię olewają, tutaj, przy wyborach pokazali ci gdzie twoje miejsce po raz drugi……..

 • Ludzie pieprzycie o niczym,Fisz zmarnowała 12 lat Chełma Banaszek obiecuje po pisowsku,a mieszkańcy Chelma,leniwi oddali miasto nieudacznym partyjniakom,i mamy bagno.

 • Semper idem, pogrzało się Ci się w tym kurczącym się pod wpływem pisowskiej ideologii mózgu. Zdarza się, dość często. Zostaw filozofowanie – filozofom, bo nikt tu bardziej od Ciebie nie filozofuje, a im dalej w las, tym śmieszniej wypadasz.

 • Coś się kręcicie w kółko. Pani Agata miała 12 lat do kreatywnego wykorzystania rządów w Chełmie. Niestety, jak na 12 lat to efekty są mizerne. Chyba czas na zmianę – jednak nie wykorzystała swoich 15 dłuuuugich minut.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA