REKLAMA
,
Marta Gajowniczek wicemistrzynią Europy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Marta Gajowniczek jest wicemistrzynią Europy w zapasach do lat 15! Tytuł wywalczyła podczas ostatnich mistrzostw kontynentu rozgrywanych w Bułgarii.

Reklama

Znakomity sukces osiągnęła zaledwie 15-letnia zapaśniczka MKS Cement-Gryf Chełm, Marta Gajowniczek. Podczas rozgrywanych w Bułgarii Mistrzostw Europy do lat 15, chełmska zapaśniczka zaprezentowała świetne przygotowanie techniczne i taktyczne. A dodać przy tym trzeba, że był to jej debiut w zawodach o tak dużej randze. Gajowniczek wywalczyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Europy!

W pierwszym pojedynku Marta przez położenie na łopatki pokonała reprezentantkę Bułgarii Ivanovą D. W starciu, którego stawką było wejście do ścisłego finału, Polka trafiła na Białorusinkę Fishchuk K. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie nie dała szans rywalce, wykonując swój ulubiony chwyt tzw. biodro i tym samym odnosząc łopatkowe zwycięstwo.

W decydującej walce o tytuł Mistrzyni Europy uzdolniona zawodniczka Cementu-Gryfa zmierzyła się z reprezentantką Rosji Salnazarian M. Niestety, Marta uległa przeciwniczce  tym samym zdobyła tytuł wicemistrzyni Europy do lat 15. 

Martę do zawodów przygotowali trenerzy Dariusz Kucharski i Igor Lobas.

Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA