REKLAMA
,
Masz sklep? Zostań Herosem innowacyjności
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Herosi Innowacyjności” to akcja dla właścicieli lokalnych sklepów na terenie woj. lubelskiego. Jest okazja zdobycia dofinansowania na wprowadzenie innowacyjnych zmian w sklepach i wokół nich.

Reklama

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl do 14 lipca br.

Właściciele lokalnych sklepów to osoby będące najbliżej swoich klientów i najlepiej znające ich potrzeby. Dzięki temu nie tylko angażują się w prowadzenie własnego biznesu, ale wciąż szukają nowych rozwiązań, które spotkałyby się z uznaniem lokalnej społeczności. Właśnie do takich przedsiębiorców skierowana jest tegoroczna edycja „Herosów Innowacyjności”, a „innowacyjność” rozumiana jest tu przede wszystkim jako działanie na rzecz ciągłego podnoszenia satysfakcji klientów.

– Wierzymy, że to właśnie niezależni przedsiębiorcy, dzięki mocnemu zakorzenieniu w lokalnych społecznościach, najlepiej wiedzą jakie rozwiązania mogą pomóc im ulepszyć oraz rozwinąć ich biznes. Dlatego tegoroczna edycja Herosów ma na celu docenienie tych właścicieli sklepów, którzy każdego dnia ciężko pracują na rzecz poprawy satysfakcji swoich klientów oraz angażują się w życie swojego bliskiego otoczenia. Dzięki wzięciu udziału w naszej akcji i otrzymaniu od nas dofinansowania mają realną szansę wprowadzić swoje innowacyjne rozwiązania w życie i obserwować, jak pomagają one ich konsumentom każdego dnia – mówi Marta Gampf, dyrektor marketingu w Grupie Eurocash.

Każdy z przedsiębiorców współpracujących z Grupą Eurocash i posiadający pomysł na wprowadzenie innowacji w swoim sklepie, bądź jego otoczeniu, może zgłosić projekt w jednej z trzech kategorii tematycznych, z których każda ma swojego ambasadora. Pierwszą z nich – Zmieniam świat lokalnie opiekuje się Katarzyna Dowbor, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Kategoria ta dedykowana jest przedsiębiorcom angażującym się w życie lokalnej społeczności i chcącym wprowadzić pozytywną zmianę w otoczeniu sklepu.

Inwestuję w technologię to kategoria dla osób, które śledzą nowinki technologiczne i w swoim sklepie chciałyby wprowadzić najnowsze rozwiązania z branży handlowej. Ambasadorem tej kategorii jest Zbigniew Urbański, dziennikarz technologiczny i prezenter telewizyjny.

Trzecia kategoria – Stawiam na praktyczne rozwiązania – obejmuje projekty, które wpłyną na usprawnienie pracy w sklepie, a jej ambasadorem jest znany dziennikarz biznesowy
i społeczny Przemysław Talkowski.

Przedsiębiorcy mogą swoje innowacje zgłaszać w jednej z trzech kategorii finansowych. Jury konkursu, złożone z niezależnych ekspertów oraz ambasadorów, wybierze ponad 50 projektów, które otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartość 1 mln złotych – 1 nagroda w wysokości do 100 000 zł, 3 nagrody do 50 000 zł oraz 50 nagród do 15 000 zł. Jeden przedsiębiorca może zgłosić  kilka wniosków, jednak tylko po jednym dla każdego prowadzonego przez niego sklepu.

Zbieranie zgłoszeń potrwa do 14 lipca 2019 roku. Następnie od 1 sierpnia do 10 września projekty, które przejdą weryfikację formalną, zostaną poddane ogólnopolskiemu głosowaniu na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl. Po tym etapie, wszystkie inicjatywy zostaną ocenione przez Jury, a ocena końcowa wniosku będzie sumą punktów za poparcie społeczne (punkty z internetowego głosowania) oraz za biznesowy potencjał pomysłu. Zwycięskie pomysły zostaną ogłoszone 24 września br. podczas IV Kongresu Przedsiębiorców Polskiego Handlu w Łodzi.

Szczegółowe informacje o akcji „Herosi Innowacyjności” oraz regulamin znajdują się na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl. Właściciele sklepów mogą skorzystać też z pomocy Biura Obsługi Projektu „Herosi Innowacyjności”, dzwoniąc pod numer tel. (22) 113 46 70 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA