REKLAMA
,
Medale w Japonii rozdane
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Uczestnicy z pracowni plastycznej „ART- KRESKA” Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie zdobyli najwyższe trofea w prestiżowej imprezie o światowym zasięgu . Konkurs współorganizowany jest przez firmę Pentel, Japońską Fundację na Rzecz Rozwoju Sztuki, Japońską Federację Projektowania Artystycznego i Ministerstwo Spraw Zagranicznych Japonii.

Reklama

Konkurs cieszy się wielkim zainteresowaniem na całym świecie. Każdego roku uczestniczy w nim kilkanaście tysięcy prac z kilkudziesięciu państw. Dzieci z całego świata, dzielą się swoją niecodzienną, czasem zaskakującą wizją otaczającej rzeczywistości, Udział w tej imprezie daje im możliwość przedstawienia swojego świata jego radości, świata wolnego od wojen, przemocy, nienawiści i uprzedzeń rasowych.

W 45 edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pentel” w Japonii, złoty medal zdobyły: Kaja Dacka i Anastazja Koleniec. Nagrody otrzymały: Hanna Kozłowska i Martyna Kociubińska. Impreza wymagała od uczestników dużo cierpliwości, gdyż od wysłania prac do otrzymania wyników na etapie końcowym minęło siedem miesięcy.

Serdecznie gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA