REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Medale zdobyte na Ukrainie
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Z dwoma medalami z Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego rozgrywanego na Ukrainie wróciły do Chełma młode zapaśniczki MKS Cement Gryf.

Chełmska drużyna już po raz kolejny skorzystała z zaproszenia zaprzyjaźnionego ukraińskiego Klubu Sportowego Faworit z Klesiva do udziału w tej międzynarodowej rywalizacji. Na ukraińskich matach do walk o medale przystąpiło 158 młodych atletek z Białorusi, Ukrainy i Polski.

Najlepszą formę wśród reprezentantek klubu Cement Gryf zaprezentowała mistrzyni Polski młodziczek Wiktoria Kamela. Podopieczna trenera Dariusza Kucharskiego pokonując cztery przeciwniczki i ulegając jednej, zdobyła srebrny medal. W drodze na podium Wiktoria pokonała trzy reprezentantki Ukrainy i koleżankę z województwa reprezentującą ULKS Stróża. W finałowym pojedynku nie sprostała czołowej zawodniczce Ukrainy.

Drugi medal dla Chełma zdobyła Oliwia Ożarowska. Jej bilans walk na ukraińskich matach to dwie wygrane walki z reprezentantkami Ukrainy i jedna przegrana również z zawodniczką Ukrainy. Oliwia do kraju wróciła z brązowym medalem.

Dagmara Branicka i Monika Dadas zostały sklasyfikowane na wysoko punktowanych piątych miejscach.

Kolejnym startem dla młodych reprezentantek Chełma będzie Puchar Polski kadetek, który w dniach 13-15 marca rozegrany zostanie w Karlinie nad morzem.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*