REKLAMA
,
Miał 3 promile i kierował ciągnikiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, brak uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 34- letni kierowca ciągnika. Mężczyzna nieprawidłowo wykonując manewr skrętu doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. 

Reklama

Wczoraj po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kolonia Ochoża. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus 34-letni mieszkaniec gminy Wierzbica podczas skrętu w lewo zderzył się z wyprzedzającym go w tym czasie samochodem marki Opel Corsa, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gminy Cyców. – Po sprawdzeniu stanu trzeźwości traktorzysty okazało się, że ma on blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Nie miał też uprawnień do kierowania pojazdem ani innych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej – informuje Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o rozsądek. Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA