REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Miał 3 promile i kierował ciągnikiem
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, brak uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 34- letni kierowca ciągnika. Mężczyzna nieprawidłowo wykonując manewr skrętu doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. 

Wczoraj po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kolonia Ochoża. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus 34-letni mieszkaniec gminy Wierzbica podczas skrętu w lewo zderzył się z wyprzedzającym go w tym czasie samochodem marki Opel Corsa, którym kierowała 21-letnia mieszkanka gminy Cyców. – Po sprawdzeniu stanu trzeźwości traktorzysty okazało się, że ma on blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Nie miał też uprawnień do kierowania pojazdem ani innych dokumentów wymaganych podczas kontroli drogowej – informuje Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o rozsądek. Pamiętajmy, że nietrzeźwi kierujący stanowią zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*