REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Miasto się korkuje
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Zamknięty odcinek Lwowskiej, zamknięty przejazd kolejowy na Lubelskiej, remont na Kolejowej… kierowcy w Chełmie nie mają łatwego życia.

Reklama

Przez najbliższe tygodnie chełmscy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. To efekt spiętrzenia się różnych prac remontowych na drogach w mieście.

Najszybciej pójdzie na przejeździe kolejowym na ul. Lubelskiej. Tutaj drugi etap remontu torów ma się zakończyć do 24 października, godz. 19:00.  Póki co, kierowcy winni wybierać objazdy ulicami Rejowiecką, Szpitalną lub Trubakowską. Dotyczy to oczywiście także tras przejazdów autobusów miejskich. Szczegóły na stronie Chełmskich Linii Autobusowych.

Zamknięty jest również odcinek ulicy Kolejowej od dworca PKP Chełm Główny do Przejazdu Kowelskiego. Przebudowa jest realizowana w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa transgranicznej infrastruktury Chełma i Łucka”. Kompleksowy remont potrwa tu do połowy maja 2020 roku. Więcej o inwestycji pisaliśmy tutaj.

Nie ma ruchu samochodowego także ulicą Lwowską -na odcinku od Drogi Męczenników do Wolności. Wyznaczono objazdy – z jednej strony ulicami Wolności, Połaniecką i Drogą Męczenników, a z drugiej aleją 15 Sierpnia i Wirskiego. Prace remontowe w tym miejscu mają się zakończyć do 29 listopada. Więcej o inwestycji pisaliśmy tutaj.
Niebawem zmotoryzowanych czekają kolejne utrudnienia, tym razem na ulicy Lubelskiej. Inwestor Galerii Chełm zamierza wyremontować około kilometrowy fragment drogi, na odcinku od ulicy Koszarowej do ronda im. Romana Dmowskiego. Zakończenie tych prac zaplanowano do 15 grudnia br. Więcej na ten temat pisaliśmy  tutaj.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • No i jak komentować.Wiadukt południowy,czyli Metalowa jest potrzebny,no ale forsy brak.
  No i tyle.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama