REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Miasto ukrywa się w mroku
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Chełm, godzina 6.33 rano.  Gasną ostatnie latarnie. Nie wszystkie jednak.

Wyjeżdżający w stronę Krasnegostawu lub Lublina, ze zdziwieniem obserwowali, świetnie dzisiaj widoczną, łunę bijącą ponad Kumową Doliną. Jeśli ktoś miał okazję zerknąć w stronę amfiteatru, z pewnością zauważył, że oświetlony jest cały stok narciarski. Niestety poza tym, stok świeci plackami gołej ziemi i błota. Na śnieg i narciarzy trzeba jeszcze poczekać.

Na ulicach i chodnikach jest ciemno, a w okolicach przejść  przez jezdnię robi się zwyczajnie niebezpiecznie. Za to na stoku, jasno jak w dzień. Ko za to płaci – pyta nasz Czytelnik.

Uliczne latarnie wygaszane są zwyczajnie zbyt wcześnie. Na ulicy Rejowieckiej zgasły dzisiaj dokładnie o godz. 6.33. W innych częściach miasta gasną nawet wcześniej. W tym samym czasie na chodnikach zaczyna przybywać pieszych. Ubrani z reguły w ciemne stroje są naprawdę bardzo słabo widoczni. Wiedzą o tym ludzie, którzy za oświetlenie miejskich ulic odpowiadają.  Wielokrotnie interpelowali w tej sprawie miejscy radni. Odpowiedzi da się sprowadzić do treściwego “nie da się”. Przykład narciarskiego stoku zdaje się temu zaprzeczać.

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • W miescie zgaszono światło. To znaczy ,że nieudaczniki szykuja się do opuszczenia Urzędu chcà to zrobić pod osłona nocy.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Kolejny artykuł o nieudolności nasze władzy, czy myślicie że coś się zmieni? Jak wszyscy ci, co dali się jej kupić nie zmądrzeją i nie zmieni się władza w Chełmie nie zmieni się nic….. Przykre, ale prawdziwe….

  No votes yet.
  Please wait...
 • Szanowna redakcjo. W Szwajcarii na oświetlonych stokach najlepiej jeździ się nocą bo taniej i mało ludzień. Chełm doszlusowuje do Szwajcarii.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Co się czepiacie pani prezydent pewnie musi sobie zrobić paznokcie albo ma inne ważne rzeczy i nie będzie tracić czasu na takie bzdety jak oświetlenie miasta czy dopilnowanie odbioru nowo zrobionych dróg które są krzywe jakby jechało się po kartoflisku.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Rzeczywiście gdy rano idę do pracy po 6 ulice są ciemne. To niebespiecze. Coś trzeba z tym zrobić.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *