REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Miasto dało drogowcom płyn
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Płyn do dezynfekcji dostali od władz Chełma pracownicy zatrudnieni przy modernizacjach chełmskich dróg. To symboliczny gest podziękowania za pracę w wymagających warunkach.

Reklama

Przy pięciu dużych inwestycjach związanych z modernizowaniem chełmskich dróg pracuje łącznie ponad 200 osób. Większość z nich, bo około 130 osób, pracuje oczywiście dla firmy Budimex S. A. przy przebudowie DK12. Aktualnie prowadzą roboty na ulicy Rejowieckiej, przy rondzie ZWiN, na Alei Przyjaźni, tzw. „starej” Okszowskiej i na ulicach Rampa Brzeska oraz Wschodniej.

Około 40 osób zatrudnia PRD Lubartów, które kończy II etap przebudowy ulicy Kolejowej i rozpoczęło niedawno II etap przebudowy ulicy Ceramicznej.

Prawie 40 pracowników realizuje dwa drogowe zadania zlecone firmie BG Construction: dobiegającą końca przebudowę ulicy Dreszera i rozpoczęty niedawno III etap przebudowy ulicy Kolejowej. W tym tygodniu dołączą do nich kolejne ekipy, które rozpoczną budowę nowej nitki Alei 3 Maja wraz z rondem. Więcej na ten temat piszemy tutaj.

To inżynierowie, operatorzy maszyn, kierowcy, brukarze itp., a także sztab ludzi stanowiących zaplecze.

Ich poświęcenie i wysiłek w tych niełatwych okolicznościach pozwoli nam wkrótce korzystać z wielu kilometrów komfortowych i bezpiecznych dróg. Należą im się za to ogromne podziękowania! – pisze prezydent Jakub Banaszek.

W ramach symbolicznego gestu podziękowania, władze miasta przekazały pracownikom zatrudnionym przy remontach chełmskich dróg środki ochrony osobistej w postaci płynu do dezynfekcji.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama