REKLAMA
,
Mikołaj w bibliotece
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Święty Mikołaj zapowiedział się 6 grudnia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Każdy kto tego dnia przyjdzie do Wypożyczalni Głównej, może wziąć udział w loterii fantowej i otrzymać upominek. A na dzieci czekają filmy.

Reklama

Szczególne zaproszenie organizatorzy kierują do dzieci i młodzieży, dla których zaplanowano mikołajkowe seanse filmowe. Projekcje będą miały miejsce w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40) oraz w Filii nr 2  (ul. Zachodnia 31).

Sala widowiskowa ChBP (ul. Partyzantów 40):

– godz. 15.00 – film animowany dla najmłodszych

„Kochany Mikołaju, wiem, że jesteś prawdziwy. Ale jak Ci się udaje odwiedzić wszystkie dzieci w jedną noc?”  Każdego, kogo nurtuje to pytanie, zapraszamy na film. Poznamy drużynę, dzięki której istnieje Gwiazdka. Na czele grupy stoi własnie on… Mikołaj! Ale to Artur, młodszy syn Mikołaja, spróbuje dostarczyć jeden, jedyny zapomniany prezent. Czy uda się uratować Gwiazdkę? Serdecznie zapraszamy najmłodszych widzów na ogromną dawkę świątecznych emocji!

godz. 16.45 – film fantasy dla dzieci i młodzieży

Zrealizowana z ogromnym rozmachem produkcja Disneya, która jest interpretacją baletu Piotra Czajkowskiego oraz opowiadania E.T.A Hoffmana. W rolach głównych występują Keira Knightly, Helen Mirren oraz Morgan Freeman. Film wyreżyserował trzykrotnie nominowany do Oscara Lasse Halstrom. Pieczę nad choreografią widowiska sprawował Liam Scarlett z Royal Ballet. W wigilię Bożego Narodzenia Clara otrzymuje prezent od zmarłej matki, szkatułkę, do której nie został załączony klucz. W czasie poszukiwań, trafia do tajemniczej magicznej krainy żołnierzy z piernika i armii myszy. Serdecznie zapraszamy na podróż do baśniowego świata Czterech Królestw.

Filia nr 2  (ul. Zachodnia 31)

– godz. 10.00 – film animowany dla najmłodszych

Najmłodsi wezmą udział w fantastycznej przygodzie z zielonym stworem – Grinchem, który uparcie dąży do zepsucia Białego Bożego Narodzenia. Czy mieszkańcom Ktosiowa uda się spędzić przyjemne Święta? Czy zielony stwór, pod przebraniem Świętego Mikołaja, zabierze dzieciom wszystkie prezenty? Zapraszamy do biblioteki „Na Zachodzie”.

Zapraszamy, wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA