REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Miliony na Centrum Kształcenia Praktycznego
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Centrum Kształcenia Praktycznego z unijnym dofinansowaniem na blisko 3,5 mln złotych.

6 czerwca Zarząd Województwa Lubelskiego zatwierdził listę ocenionych wniosków i wybrał projekty do dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 (Działanie 13.6 – Infrastruktura kształcenia zawodowego i ustawicznego). Wśród nich, na pierwszym miejscu, jest projekt modernizacji i wyposażenia Centrum Kształcenia Praktycznego.

Przedsięwzięcie zakłada przeprowadzenie prac budowlanych w budynku CKP przy ul. Granicznej oraz wyposażenie placówki w zaawansowane technologicznie sprzęt i narzędzia. Dzięki temu istnieje możliwość uruchomienia nowych kierunków specjalizacji w zawodach m.in. kierowca mechanik, mechanik motocyklowy, monter instalacji i urządzeń sanitarnych czy elektromechanik.

Całkowita wartość projektu szacowana jest na prawie 3,5 miliona złotych, z czego dofinansowanie wynieść może ponad 2,96 mln zł. Zgodnie z opracowanym wnioskiem, projekt realizowany będzie do 30 września 2018 r., a prace budowlane rozpocząć się mogą jeszcze w tym roku.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*