REKLAMA
,
Militaria pod choinkę?
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Specjalne zestawy gwiazdkowe dla fanów militariów przygotował sklep Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie. Zyski z ich sprzedaży zasilą Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Reklama

W najbliższą niedzielę handlową 15 grudnia, przedświąteczne zakupy zrobimy również w lubelskim sklepie Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej. Na odwiedzających czekają specjalne zestawy gwiazdkowe z wojskowymi ubraniami i sprzętem.

W najciekawszym z pakietów, o wartości 120 zł, znajdziemy m.in. kurtkę wyjściową wojsk lotniczych i Marynarki Wojennej z podpinką oraz nieprzemakalne spodnie zimowe.
Za najtańszy z zestawów złożony z kompletu szczotek do pielęgnacji obuwia,  szalokominiarki w kolorze khaki, czarnych rękawiczek, worka siatkowego na bieliznę oraz odznaki specjalisty trzeba będzie zapłacić 25 zł.

Za inne zestawy zapłacimy odpowiednio 48 i 65 zł. W pierwszym z nich znalazł się sprzęt, który dobrze sprawdzi się w terenie lub na działce – pałatka w kolorze khaki, czarne rękawiczki oraz łopatka piechoty. W droższym z zestawów na nowych właścicieli czekają: brezentowa torba z  szelkami, manierka, menażka oraz kultowa bechatka, czyli kurtka polowa wz. 93.

W lubelskim sklepie będzie można się też zaopatrzyć w duże termosy z łyżkami czerpakowymi; dwunastolitrowe w cenie 50 zł oraz dwukrotnie większe za 100 zł. Osoby szukające pomysłu na ciekawe opakowania prezentów powinny zainteresować funkcjonalne drewniane skrzynie w cenie 20 i 40 zł. Podczas zakupów warto też zwrócić uwagę na wojskową porcelanę z zestawu „Kaszub”. Zaledwie 3 zł zapłacimy za cukiernicę, 6 zł za rawierkę (śledziówkę), a 15 zł za półmisek czy porcelanowy imbryk o pojemności 1 litra. Do wzięcia są też śpiwory-kołdry wycenione na 50 zł oraz prześcieradła do nich w cenie 5 zł.

Dla fanów zimowego wypoczynku na świeżym powietrzu znajdą się też czapki futrzane (50 zł), kalesony (12 zł), szalokominiarki (10 zł),  dresy (25 zł) oraz różnego rodzaju rękawiczki (w cenach od 2 do 20 zł).

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA