REKLAMA
,
Miłosz Drozda zdobył dwa medale
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Miłosz Drozda wrócił z dwoma medalami! Zawodnik MKS Dragon Chełm zdobył srebro i brąz podczas Ogólnopolskich Mistrzostw LOK juniorów w strzelectwie sportowym. Gratulujemy!

Reklama
W Tarnowie miały miejsce Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów i seniorów w strzelectwie sportowym (28-30 sierpnia). Jak wypadli w nich zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego Dragon Chełm?

Były to dość istotne zawody ze względów szkoleniowych. Niemal jednocześnie trzy grupy wiekowe przygotowują się obecnie do swoich zawodów. To Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Ich termin – z uwagi na kilkumiesięczne zamrożenie sportu – również jest zbieżny. Dlatego też organizator podjął decyzję, aby połączyć wszystkie trzy grupy wiekowe w jedną wspólną. Oczywiście sprawiło to, że dla młodszych grup wiekowych konkurowanie ze starszymi kolegami było trudne, jednak ze szkoleniowego punktu widzenia było to dobre doświadczenie.

Najlepszymi wynikami pochwalić się może junior Miłosz Drozda (na zdjęciu), który zdobył srebrny medal w karabinie dowolnym trzy postawy 3×20 strzałów oraz brąz w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc. Dosłownie paru punktów zabrakło mu do podium w karabinie pneumatycznym – w tej konkurencji był czwarty.

Za nim uplasował się Damian Siedlecki (junior), który w karabinie trzy postawy oraz pneumatycznym był ósmy, w dowolnym – dziewiąty. Uparcie deptał mu po piętach Bartosz Kaczorowski (młodzik): trzy postawy – miejsce dziewiąte, dowolny – dziesiąte. Jedynie start w pneumatycznym nieco mu nie poszedł – tu był szesnasty. Drugi z młodzików – Jakub Mojski – w karabinie pneumatycznym zajął miejsce dwudzieste pierwsze.
Dwaj juniorzy młodsi – Igor Czechowski oraz Dominik Myszura – zajęli odpowiednio czternaste i szesnaste miejsce w karabinie dowolnym oraz czternaste i trzynaste miejsce w karabinie pneumatycznym. Tutaj warto wspomnieć, że obaj konkurencję karabinu dowolnego strzelali po raz pierwszy.

Ostatecznie, Dragon Chełm w klasyfikacji klubowej zajął dziewiąte miejsce na trzydzieści  sklasyfikowanych drużyn. W rankingu województw, lubelskie zajęło piąte miejsce.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA