REKLAMA
,
Mistrzostwa Polski U18: chełmska sztafeta z medalem!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za nami lekkoatletyczna Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Życiowy sukces wśród chełmskich lekkoatletów zanotowała sztafeta dziewcząt MKS Agros Chełm.

Ze świetnymi humorami z Warszawy powróciła nasza sztafeta 4×400 metrów. Dziewczyny z „Agrosu” w składzie: Katarzyna Maciejewska, Aleksandra Ziętko, Agata Wasiluk i Paulina Zielińska, zdobyły srebrny medal oraz poprawiły rekord Chełma o 6,5 sek. Obecnie wynosi on 3:53:53.

Reklama

Niewiele do zdobycia kolejnego, ale już indywidualnego medalu, zabrakło  Aleksandrze Ziętko. Ostatecznie została 5 zawodniczką w Polsce w biegu na 400 m przez plotki z nowym rekordem życiowym – 62.97 sek. Siódma na dystansie 400 metrów była Paulina Zielińska. Agata Wasiluk zakończyła bieg na szesnastej pozycji. Z kolei na dystansie 3000 metrów wystartowała Emilia Małek, która metę przekroczyła jako szesnasta.

Swoją reprezentantkę mieliśmy również w konkursie skoku wzwyż – Natalia Socha była czternasta i pokonała poprzeczkę zawieszona na wysokości 155 cm. Powody do zadowolenia ma również nasza najsilniejsza zawodniczka – Natalia Misiura. W pchnięciu kulą 3 kg zajęła dwunaste miejsce.

Gratulujemy naszym!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA