REKLAMA
,
Mistrzyni sumo w policyjnym mundurze
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Magdalena Skrajnowska, aktualna mistrzyni świata w sumo, wkrótce zasili szeregi chełmskiej policji. Dzisiaj w Lublinie złożyła ślubowanie.

Reklama

„Strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia” – to fragment roty ślubowania, którą wypowiadali dziś nowo przyjęci funkcjonariusze. W tym roku do służby w lubelskim garnizonie Policji wstąpiło łącznie 110 osób. Policjantki i policjantów powitał w szeregach insp. Robert Szewc – Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie. Młodzi funkcjonariusze odebrali także z rąk kierownictwa KWP odznaki i legitymacje służbowe.

W szeregi lubelskiego garnizonu wstąpiło dziś (15 listopada) 17 mężczyzn i 4 kobiety. Już w najbliższym czasie trafią na szkolenie podstawowe do jednej ze szkół Policji, gdzie zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do dalszej pracy.

Jedną z nowoprzyjętych kobiet jest Magdalena Skrajnowska (na zdjęciu poniżej) – aktualna mistrzyni świata w sumo. Po odbyciu szkolenia podstawowego, będzie pełniła służbę w KMP w Chełmie.

Nowoprzyjęci policjanci skierowani zostaną do pełnienia służby głównie w komendach miejskich: 9 osób w Lublinie, 5 w Chełmie, 2 w Białej Podlaskiej oraz 1 w Zamościu. Pozostałe trafią do komend powiatowych w Puławach, Rykach i Hrubieszowie.

Napisz komentarz
 • „Strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia” … i nie zapobiegac ,a zabijać dzieci ,,przysięgam,,

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA