REKLAMA
,
Mistrzynie zapaśniczej maty
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za nami Mistrzostwa Województwa Dzieci i Młodziczek  w zapasach  rozegranych w Stróży koło Kraśnika. Najwięcej medali zdobyły reprezentantki powiatu chełmskiego.

Reklama

Złote medale w zmaganiach młodych atletek zdobyły : Borysiuk Klaudia – Zespół Szkół w Rudzie  Hucie,Wronka Aleksandra,Pudełko Kinga,Gorczyca Kinga i Dziedzic Kamila -wszystkie ZS w Wierzbicy.

Na drugich miejscach podium ze srebrnymi medalami stanęły: Gałus Paulina ZS w Rudzie Hucie,Gorczyca Natalia,Grajper Emilia-obie ZS w Wierzbicy, Branicka Aleksandra SP nr 4 w Chełmie,Branicka Natalia ZSO nr 6 w Chełmie.

Brązowymi krążkami nagrodzone zostały: Nizioł Jolanta -ZS Ruda Huta,Wysocka Wiktoria,Gęsior Julia – obie Gimnazjum w  Sielecu . Na czwartym miejscu wojewódzkie mistrzostwa ukończyła Taras Jagoda z Gimnazjum w Sielcu . Medalistki do zawodów przygotowywali: Mirosław Czwaliński, Zdzisław Biały,Andrzej Gruszkowski i Marcin Sadowski. Mistrzostwa Województwa dla młodych zapaśniczek były również sprawdzianem przed Ogólnopolskim Turniejem Klasyfikacyjnym ,który w I dekadzie czerwca rozegranie zostanie w Radomiu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA