REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Mistrzynie zapaśniczej maty
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Za nami Mistrzostwa Województwa Dzieci i Młodziczek  w zapasach  rozegranych w Stróży koło Kraśnika. Najwięcej medali zdobyły reprezentantki powiatu chełmskiego.

Złote medale w zmaganiach młodych atletek zdobyły : Borysiuk Klaudia – Zespół Szkół w Rudzie  Hucie,Wronka Aleksandra,Pudełko Kinga,Gorczyca Kinga i Dziedzic Kamila -wszystkie ZS w Wierzbicy.

Na drugich miejscach podium ze srebrnymi medalami stanęły: Gałus Paulina ZS w Rudzie Hucie,Gorczyca Natalia,Grajper Emilia-obie ZS w Wierzbicy, Branicka Aleksandra SP nr 4 w Chełmie,Branicka Natalia ZSO nr 6 w Chełmie.

Brązowymi krążkami nagrodzone zostały: Nizioł Jolanta -ZS Ruda Huta,Wysocka Wiktoria,Gęsior Julia – obie Gimnazjum w  Sielecu . Na czwartym miejscu wojewódzkie mistrzostwa ukończyła Taras Jagoda z Gimnazjum w Sielcu . Medalistki do zawodów przygotowywali: Mirosław Czwaliński, Zdzisław Biały,Andrzej Gruszkowski i Marcin Sadowski. Mistrzostwa Województwa dla młodych zapaśniczek były również sprawdzianem przed Ogólnopolskim Turniejem Klasyfikacyjnym ,który w I dekadzie czerwca rozegranie zostanie w Radomiu.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*