REKLAMA
,
MKS „DRAGON” POTRZEBUJE SPONSORÓW
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Sportowcy z Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Dragon” odnoszą sukcesy na miejskich i ogólnopolskich zawodach. Jednak wsparcie, jakie otrzymują nie wystarcza na pokrycie wszystkich potrzeb.

Reklama

W tym roku klub nie ma już sponsora. Brakuje pieniędzy na zakup sprzętu i specjalnych ubrań dla zawodników. – Jednak najbardziej zależy nam na zakupie karabinu sportowego – mówi Jan Dąbski, prezes klubu. –  Posiadanie tego tego typu broni ułatwiłoby osiąganie wysokich wyników na Mistrzostwach Polski. Niektóre typy broni jakie posiadamy mają już po 30-40 lat.  Potrzebujemy nowszego sprzętu. 

Co prawda klub dostał na swoją działalność 30 tys. zł w ramach miejskich dotacji oraz  6 tys. zł w ramach uczestnictwa w akcji przeciw uzależnieniom. – Potrzebujemy pieniędzy na kolejne wyjazdy i zorganizowanie szkolenia ze strzelectwa sportowego oraz biathlonu letniego. – dodaje Dąbski.

Przed zawodnikami „Dragona” jeszcze sporo pracy i treningów. Jeszcze w tym miesiącu wezmą udział w Szkolnej Lidze Strzeleckiej i III Rundzie ligi wojewódzkiej w strzelaniu z broni pneumatycznej. Z kolei w kwietniu reprezentacja klubu z gimnazjum nr 6 w Chełmie wystartuje w ogólnopolskiej gimnazjadzie w Białymstoku. Ostatnim kwietniowym wydarzeniem będzie I runda Pucharu Polski (24-26.03.2015r.) we Wrocławiu.

 

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA