REKLAMA
,
Młode, a już mistrzynie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W grupie młodziczek złote medale wywalczyły Oliwia Ożarowska i Marta Gajowniczek. Ale to nie jedyne triumfatorki Mistrzostw Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet.

Reklama

Za nami Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet w grupie dzieci, młodziczek i juniorek. W grupie dzieci rywalizowali także chłopcy. Zawody odbyły się w Chełmie. Kibiców nie zawiedli zawodnicy MKS Cement Gryf Chełm.

W grupie dzieci pierwsze miejsce zajęły: Nikola Silniewicz, Julia Łobaczuk (obie SP w Okszowie), Hanna Pokuta, Oliwia Giza (obie NISP Arka)). Na drugim stopniu podium stanęły: Zuzanna Ciejak (SP nr 11 w Chełmie), Magdalena Matuszewska (SP Arka Chełm), Julia Kiełbus (SP w Okszowie). Natomiast trzecie miejsca zajęły: Julia Kata, Sylwia Kępińska (obie NISP Arka) i Patrycja Troczyńska (SP w Strupinie Dużym).

Wśród chłopców w grupie dzieci I miejsce zajęli Adam Jaroszyński i Filip Lewiński (obaj SP w Okszowie). Na drugim stopniu podium stanął Ryszard Krawczyński ( SP Okszów). Brązowe medale zdobyli Kacper Troczyński ( SP Strupin Duży) i Filip Gołowacz ( SP Okszów).

Warto podkreślić, że dla drużyny ze Szkoły Podstawowej w Okszowie oraz z Niepublicznej Integracyjnej Szkoły Podstawowej „Arka” w Chełmie był to debiut na zawodach. Okszowski zespół trenuje Andrzej Gruszkowski, a chełmski Alicja Piersa. I jak widać, zawodnicy obu drużyn odniosły sukcesy.

W grupie młodziczek złoty medal wywalczyły Oliwia Ożarowska (SP nr 3 w Chełmie) i Marta Gajowniczek (SP nr 1 w Chełmie).

W najstarszej grupie wiekowej czyli juniorek złoto wywalczyły: Anastasia Lebiedeva, Olha Padoshyk, Anastasia Padoshyk (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie), Danuta Lisiewicz (Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie) oraz Urszula Piotrowska (IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie).
Srebrne krążki przypadły z kolei Katarzynie Jargieła (Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie), Nikoli Skórskiej (Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie) oraz Małgorzacie Małek (ZSEiM w Chełmie).
Natomiast na trzecim stopniu podium stanęły: Monika Dadas (ZSGiH w Chełmie) i Weronika Chapska (ZSEiM w Chełmie.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA