REKLAMA
,
Młode, a już mistrzynie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W grupie młodziczek złote medale wywalczyły Oliwia Ożarowska i Marta Gajowniczek. Ale to nie jedyne triumfatorki Mistrzostw Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet.

Reklama

Za nami Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet w grupie dzieci, młodziczek i juniorek. W grupie dzieci rywalizowali także chłopcy. Zawody odbyły się w Chełmie. Kibiców nie zawiedli zawodnicy MKS Cement Gryf Chełm.

W grupie dzieci pierwsze miejsce zajęły: Nikola Silniewicz, Julia Łobaczuk (obie SP w Okszowie), Hanna Pokuta, Oliwia Giza (obie NISP Arka)). Na drugim stopniu podium stanęły: Zuzanna Ciejak (SP nr 11 w Chełmie), Magdalena Matuszewska (SP Arka Chełm), Julia Kiełbus (SP w Okszowie). Natomiast trzecie miejsca zajęły: Julia Kata, Sylwia Kępińska (obie NISP Arka) i Patrycja Troczyńska (SP w Strupinie Dużym).

Wśród chłopców w grupie dzieci I miejsce zajęli Adam Jaroszyński i Filip Lewiński (obaj SP w Okszowie). Na drugim stopniu podium stanął Ryszard Krawczyński ( SP Okszów). Brązowe medale zdobyli Kacper Troczyński ( SP Strupin Duży) i Filip Gołowacz ( SP Okszów).

Warto podkreślić, że dla drużyny ze Szkoły Podstawowej w Okszowie oraz z Niepublicznej Integracyjnej Szkoły Podstawowej „Arka” w Chełmie był to debiut na zawodach. Okszowski zespół trenuje Andrzej Gruszkowski, a chełmski Alicja Piersa. I jak widać, zawodnicy obu drużyn odniosły sukcesy.

W grupie młodziczek złoty medal wywalczyły Oliwia Ożarowska (SP nr 3 w Chełmie) i Marta Gajowniczek (SP nr 1 w Chełmie).

W najstarszej grupie wiekowej czyli juniorek złoto wywalczyły: Anastasia Lebiedeva, Olha Padoshyk, Anastasia Padoshyk (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie), Danuta Lisiewicz (Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie) oraz Urszula Piotrowska (IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie).
Srebrne krążki przypadły z kolei Katarzynie Jargieła (Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie), Nikoli Skórskiej (Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie) oraz Małgorzacie Małek (ZSEiM w Chełmie).
Natomiast na trzecim stopniu podium stanęły: Monika Dadas (ZSGiH w Chełmie) i Weronika Chapska (ZSEiM w Chełmie.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przyspieszcie - apelują przedsiębiorcy i Organizacje pozarządowe
Przyspieszcie – apelują przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Będzie nowy wiceprezydent?
Miasto rusza do walki z wirusem
Zapal znicz dla medyka
Zapal znicz dla medyka
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
Miejska spółka pomoże w ozdobieniu grobów
REKLAMA