REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Młodzi na rynku pracy
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Młodzi na rynku pracy to hasło konferencji, która odbywa się w środę, 17 października, w Chełmie. Zapowiada się ciekawa dyskusja panelowa.

Konferencję organizuje chełmska filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta Chełm.
Zapraszamy 17 października, o godz. 10, do hotelu Duet, przy Hrubieszowskiej 54 a.

Ciekawie zapowiada się zwłaszcza panel dyskusyjny zatytułowany My, młodzi i nasz rynek pracy.

Wezmą w nim udział:
Kacper Jasyk – przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Chełm. Uczeń 3 klasy technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. Władysława Andersa w Chełmie. Były przewodniczący samorządu uczniowskiego w ZSEiM w Chełmie. Współorganizator konferencji międzynarodowej pt. “Dziecko w rodzinie dawniej i dziś” organizowanej w Chełmie. Współorganizator Dni Kultury Chrześcijańskiej. Młodzieżowa Rada Miasta Chełm jest jedynym oficjalnym organem przedstawicielskim chełmskiej młodzieży. Każdy demokratycznie wybrany radny, reprezentując młodzież swojej szkoły wspiera nasze miasto i pomaga rozwiązywać problemy młodych ludzi.

Sara Maglio – przedstawicielka Parlamentu Dzieci i Młodzieży. Uczennica 3 klasy 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie. Poseł Sejmu Dzieci i Młodzieży województwa Lubelskiego. Była wiceprzewodnicząca samorządu szkolnego Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chełmie. Współorganizatorka Zgromadzenia Plenarnego Ogólnopolskich Rad i Sejmików w Lublinie. Czynnie działa na rzecz praw dzieci niepełnosprawnych. W przyszłości chce doprowadzić do powstania pierwszego placu zabaw bez barier w Chełmie.
Klaudia Pasieczna – uczennica 3 klasy Technikum nr 4 w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. K.A. Jaworskiego w Chełmie. Aktywnie uczestniczyła w realizacji ogólnopolskich programów „Młodzi w akcji” oraz „Młody Obywatel” organizowanych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie i Fundację Banku Gospodarstwa Krajowego. Systematycznie podnosi swoją wiedzę i umiejętności zawodowe m.in. ukończyła kurs „Higiena pracy w kuchni” w języku angielskim, co pozwoliło jej podjąć w czasie wakacji pracę w Szkocji na stanowisku pomocnika
kucharza w hotelu „The Tyndrum”. Brała też aktywny udział w projekcie „Zawodowi.pl”, w ramach którego nabyła umiejętności z carvingu.
Marcin Bubicz – Ambasador Karier Unii Europejskiej i przedstawiciel Europejskiego Urzędu Doboru Kadr w Polsce.  Współorganizator Szczytu NATO w 2016 roku, gdzie współpracował między innymi z Prezydentem USA Barackiem Obamą, Kanclerz Niemiec Angelą Merkel oraz Premierami Hiszpanii, Norwegii, Holandii i Włoch. Uczestnik sympozjów międzynarodowych organizowanych przez Fundację Roberta Schumana w Budapeszcie i Bratysławie oraz Instytut Roberta Schumana w Paryżu. Były Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Lublin, Członek Prezydium Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego i Przewodniczący Komisji ds. Imigracjii Integracji Unii Europejskiej w Młodzieżowym Parlamencie Europejskim w Strasburgu. Obecnie Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Czechów Północny.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*