REKLAMA
,
Młodzież podyskutuje o wartościach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Europejski Tydzień Młodzieży rozpoczyna się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie 9 maja br. seminarium „Wychowanie do wartości – powinnością i wyzwaniem”.

Reklama

Celem spotkania jest wspólna debata pracowników dydaktycznych, studentów oraz młodzieży licealnej na temat miejsca wartości w życiu współczesnych młodych ludzi. Zaplanowano debatę plenarną  poświęconą m.in. wartościom we współczesnej kulturze. Towarzyszyć jej będą obrady w sekcjach oraz dyskusje „przy kawiarnianych stolikach” poświęcone zagadnieniom szczegółowym. Na zakończenie zostanie ogłoszony konkurs adresowany do uczniów szkół średnich w Chełmie i okolicach. Jego temat zostanie wspólnie zredagowany przez uczestników dyskusji „kawiarnianej”. Tu najważniejszy będzie głos młodzieży.

Trwałym efektem seminarium będzie publikacja monograficzna pt. „Wychowanie do wartości dzieci i młodzieży”, która ukaże się we wrześniu 2017 r.

Organizatorem seminarium jest Katedra Pedagogiki PWSZ w Chełmie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.30, 9 maja br. (poniedziałek), w auli 113 Instytutu Matematyki i Informatyki (ul. Pocztowa 54A).
Szczegółowy program

 

 

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA