REKLAMA
,
Młodzież włączyła się w akcję „Znicz 2015”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Młodzieżowa Służba Ruchu Drogowego wspiera chełmskich policjantów podczas akcji „Znicz 2015”. W jej skład wchodzą uczniowie z dwóch chełmskich szkół. Młodzież w tych dniach wspólnie z funkcjonariuszami będzie czuwała nad bezpieczeństwem podróżujących. 

Reklama

Dzisiaj rano w budynku chełmskiej komendy odbyła się odprawa policjantów do służby z udziałem Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego. W jej skład wchodzą uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 i Zespołu Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. – Młodzież ta uczy się na co dzień w tak zwanych klasach mundurowych i wyraziła chęć przystąpienia do tej młodzieżowej służby. Ich działania skierowane są na pomoc w policyjnych akcjach związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym – informuje asp. Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów.

Podczas policyjnej akcji „Znicz 2015” wspólnie z policjantami z ruchu drogowego będą pełnić swoją służbę w rejonie cmentarzy. Będą służyć pomocą osobom odwiedzającym groby swoich bliskich, będą wspierać funkcjonariuszy w kierowaniu ruchem, jak też udzielać informacji na temat miejsc parkingowych w rejonie cmentarzy.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA