REKLAMA
,
Młodzież z NMOW w Rejowcu nagrywa film. „Chcemy być tutaj”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Młodzież z Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rejowcu nagrała film, w którym nie zgadzają się na likwidację ośrodka. Zobaczcie wideo.

Reklama

– Nie chcemy żeby zamknięto ten ośrodek, chcemy tutaj być. Chcemy być z tymi wychowawcami, których znamy. Jesteśmy do siebie przywiązani – mówi jedna z wychowanek. Jak komentuje, władze Ministerstwa Edukacji Narodowej podejmując decyzję, nie wzięli pod uwagę ich „uczuć”, faktu, że wiele osób straci pracę, a wychowankowie muszą rozpoczynać swoją prace od nowa. MEN w ich opinii podjął szybką decyzję, ale nieprzemyślaną.

Wideo poniżej:

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Dewagujecie na temat dzieci, miejsc pracy, a nie bierzecie pod uwagę, że pociotek Zająca będzie musiał szukać innej możliwości wyrwania pieniędzy z naszej wspólnej podatkowej kasy. do tej pory wisi bilbord z podziękowaniami od tego jegomoscia. Na kolejnych wyborach niech liczy na głos szwagrow, bo mojego nie ma.

  No votes yet.
  Please wait...
 • To jest po prostu śmieszne. Miałam do czynienia z tym ośrodkiem i to, co mówią w uwadze to jest tylko garstka tych tragicznych sytuacji, które tam miały miejsce. Dostają pieniądze z budżetu państwa… A TVN nie pokazał jak zdemolowali całe piętro? I kto za to pózniej zapłacił? Koszt prawie 1000zl – lecz takich sytuacji było mnóstwo. Ciagle kradzieże, wymuszania, szlajanie sie po mieście i sępienie papierosów bo przecież u nich palić nie wolno! W spokoju szluga zapalić nie można bo banda bachorow od razu przyleci na sępa. Powinni zamknąć ten burdel w pizdu i wywieźć wszystkich bandziorów jak najdalej stąd. Oby żadne z moich dzieci nigdy tam nie trafiło. Nikomu tego ośrodka nie życzę. NMOW Rejowiec – nowy ośrodek, od 2013 roku, a już tyle szkód. A wszystkich gnojów z ośrodka, uważających sie za tych najlepszych i terroryzujących innych wychowanków/mieszkańców najlepiej wytępić od razu. Wywieźć do Samostrzela i po problemie. Słucham o tym i widzę to wszystko i normalnie sie we mnie gotuje. Wsadzić komuś kij od mopa w dupę? Wam tego życzę! I niech Wam zamkną ten ośrodek bo jeszcze pół roku temu nie liczyły sie dla Was żadne uczucia!

  No votes yet.
  Please wait...
 • hahahahahhahaha błagam was……..

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA