REKLAMA
,
Mobilne kino w Parku Miejskim w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

20 sierpnia do Chełma zawita Mobilne Kino Pod Gwiazdami. Ten Road Show już po raz trzeci organizuje Bank BGŻ BNP Paribas. Kino ulokuje się w Parku Miejskim. W ramach imprezy przewidziano wiele atrakcji.

Reklama

Mobilne kino pojawi się w 46 miastach w Polsce, na trasie przejazdu znalazł się również Chełm. Na widzów będą czekały zabawy i konkursy, wspólne kręcenie filmu, czy malowanie twarzy dla najmłodszych widzów. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Jak informują organizatorzy wszyscy uczestnicy będą mogli poczuć się jak gwiazdy, krocząc po czerwonym dywanie, który zostanie rozścielony. Dzieci będą miały okazję obejrzeć pod chmurką film o smokach.
– Wejściówki do plenerowego kina rozdawane mają być bezpłatnie. W repertuarze m.in. tegoroczna polska komedia „Planeta Singli”. Na stronie organizatorów można znaleźć więcej szczegółów dotyczących imprezy: repertuaru, wejściówek i innych atrakcji związanych z tym wydarzeniem – informuje prezydent Chełma, Agata Fisz, która na swoim facebookowym profilu zachęca mieszkańców do uczestnictwa w imprezie.

Wejściówki na bezpłatny pokaz można odebrać w oddziale banku.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA