REKLAMA
,
Moto imprezy na Noc Kultury
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Automobilklub Chełmski zaprasza na dwie imprezy motoryzacyjne, które odbędą się w sobotę 29 sierpnia – 17. Rajd Turystów Zmotoryzowanych BIELUCH oraz Wieczór Motoryzacyjnych Staroci. Udział w obu imprezach można połączyć lub wybrać tylko jedną z nich.
Zbiórka uczestników rajdu będzie miała miejsce o godz. 10.30 w Urzędzie Miasta Chełm. Do udziału w rajdzie organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy przedkładają aktywność ponad siedzenie przed telewizorem. Podczas odprawy przedstartowej zostaną podane wszystkie niezbędne informacje by bez problemów poradzić sobie z trasą rajdu. Załogi najpierw napiszą krótki test o Chełmie, po czym odbędą krótki odcinek pieszy po centrum miasta. Następnie już samochodami wyruszą na trasę turystyczną po gminie Chełm i Rejowiec. Na trasie odwiedzą najciekawsze miejsca i rozwiążą wyznaczone zadania. Na mecie rajdu w Chełmie będzie czekał posiłek, jednak przed nim uczestnicy napiszą jeszcze test turystyczny z atrakcji zwiedzonych na trasie. Następnie zejdą na godzinny spacer po chełmskich podziemiach kredowych. Zakończenie imprezy oraz wręczenie oryginalnych nagród będzie bardzo oryginalne i długo pamiętane. Organizatorzy przygotowali przydatne upominki dla wszystkich uczestników. Udział w rajdzie (w tym posiłek, upominek i zwiedzanie podziemi) dzięki współfinansowaniu przez Miasto Chełm jest dla kierowców i pilotów bezpłatny.

Reklama

Po uroczystości zakończenia rajdu o godz. 17.00 na pl. Łuczkowskiego rozpocznie się Wieczór Motoryzacyjnych Staroci, podczas którego będzie można zobaczyć samochody o których nie będzie można powiedzieć, że są nowe.  Zabytki i klasyki przyjadą na miejsce imprezy na dwóch i czterech kołach. Każdy właściciel motoryzacyjnej perełki będzie mógł opowiedzieć o swoim samochodzie, a specjalna komisja wyróżni trzy najciekawsze pojazdy. Rozstrzygnięcie imprezy nastąpi o godz. 18.00, a zakończenie pokazu godzinę później. Po motoryzacyjnych atrakcjach na pl. Łuczkowskiego rozpocznie się festiwal kapel podwórkowych, a w muzeach i instytucjach inne atrakcje związane z Nocą Kultury. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Liczba uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestników rajdu prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres poczty elektronicznej akchelmski@hoga.pl lub telefonicznie pod numer 502 342 117. Jeśli ktoś z posiadaczy zabytków lub klasyków chce uczestniczyć tylko w drugiej imprezie i chce zwiedzić podziemia proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerem 502 342 117.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA