REKLAMA
,
Motocyklista zginął w Krasnymstawie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Poszkodowany 28-letni motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Krasnymstawie.

Reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj (12 czerwca) przed godziną 17:00 na ul. Lwowskiej w Krasnymstawie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek kierujący samochodem osobowym marki Audi, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla jadącego z naprzeciwka 28-letniego motocyklisty.

W wyniku wypadku poszkodowany motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować.

Policjanci ustalili, że kierujący audi 19-latek był trzeźwy. Jechał z trójką pasażerów w wieku od 15 do 18 lat. Wskutek odniesionych obrażeń, do szpitala trafiła także jedna z pasażerek tego pojazdu.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegóły tego tragicznego wypadku. Mundurowi apelują do kierowców o wyobraźnię i zachowanie rozwagi oraz szczególnej ostrożności na drodze.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA