REKLAMA
,
Ms. Obsession z nowym teledyskiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzisiaj o godzinie 17 będzie miała miejsce premiera teledysku „Nie ma mnie” Ms. Obsession. Singiel jest kolejną odsłoną muzycznych działań pochodzącej z Chełma wokalistki, producentki muzycznej i autorki tekstów.

Reklama

„Nie ma mnie” to utwór otwierający album „Manekin”, który ukazał się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia jesienią 2017 roku. Mamy okazję podzielić się z Czytelnikami tym teledyskiem a także jego krótką zapowiedzią:
Zapowiedź teledysku (teaser): https://bit.ly/2s12GCf
Teledysk: https://www.youtube.com/watch?time_continue=39&v=ChIochFUdQc

Ms.Obsession czyli Aleksandra Warchoł to wokalistka, autorka tekstów i producentka muzyczna pochodząca z Chełma. Najnowszy teledysk artystki wyreżyserował Krystian Bielatowicz. Koncepcja klipu opiera się na kreatywnym użyciu luster i została zainspirowana twórczością nagradzanej zarówno w Polsce jak i za granicą fotografki – Małgorzaty Sajur. Scenariusz to wynik wielotygodniowej współpracy pomiędzy tą dwójką a Ms. Obsession, która jest też autorką tekstu i linii melodycznej utworu.

Teledysk ten jest abstrakcyjną opowieścią luster, podszeptem podświadomości, flirtem niedopowiedzeń… – mówi Aleksandra Warchoł.

Najnowszy album Ms. Obsession – „Manekin” to balansowanie między rzeczywistością a snem, ścieranie się prawdy z iluzją. Reprezentuje ciągłą zmianę, która zachodzi w każdym z nas. Słuchacz może wejść w ten świat, przejrzeć się w nim i stać się jego częścią. Inspiracją do powstania materiału była zarówno twórczość surrealistów, jak i Davida Lyncha czy Michaiła Bułhakowa.

Ms. Obsession (…) stworzyła coś wyjątkowego, oryginalnego, mianowicie wykreowała własny, niepowtarzalny świat, który czaruje, magnetyzuje i zniewala. Co najważniejsze, nie daje się od siebie uwolnić  – czytamy w recenzji portalu All about music.

Ms. Obsession ma na koncie współpracę między innymi z Edytą Górniak oraz z legendą trip hopu Tricky’m. W 2017 roku doszła do półfinału International Songwriting Competition (USA).
W ramach trasy promującej album artystka wystąpiła już w Czwórce, Radiu RDC, Radiu Lublin, Radiu Rzeszów oraz w warszawskim klubie SPATiF.

20 lipca br. chełmianie będą mieli okazję posłuchać Ms. Obsession na żywo! Artystka odwiedzi rodzinne miasto i da koncert w ramach letniego Festiwalu Kolory Muzyki.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA