REKLAMA
,
Musicale i maraton z „Gwiezdną Sagą”. Grudzień z Klubem Dobrego Filmu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Musica, musical i jeszcze raz musical. Grudzień z musicalem w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Klub Dobrego Filmu zaprasza oczywiście w środę.

Reklama

Po największych dorobkach Woody’ego Allena czas na musicalowe środy. Już od 2 grudnia (środa) o godzinie 18:00 wyświetlony zostanie film Milosa Formana. Stał się on głosem pokolenia i przyczynkiem obyczajowo- społecznej rewolucji! Adaptacja słynnego broadwayowskiego przeboju sławi hippisowski bunt lat 60. XX wieku. Cała masa muzycznych hitów, w tym słynny „Aquarius / Let The Sunshine” i fantastyczna rola Treata Williamsa.

Kolejna środa (09.12.2015) zasłynie opowieścią Normana Jewisona o pewnym mleczarzu o imieniu Tewje, który grał na dachu na skrzypcach. Zaś przedświąteczna środa (16.12.2015) przypomni wielki musical tego reżysera o życiu Jezusa Chrystusa w konwencji rocka. Ostatnia środa grudnia (30.12.2015) przeniesie wszystkich w roztańczoną i rozśpiewaną historię pewnej szkolnej miłości, z Johnem Travoltą i Olivią Newton- John w rolach głównych!

Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza również na dwie pierwsze soboty grudnia (5 i 12 grudnia) na Maratony z Gwiezdną Sagą. To wszystko o godzinie 11:00 Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA