REKLAMA
,
Muzyczna studnia. Czaruje Lucas Laufen
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Muzyczna studnia prezentuje kolejnego niezwykłego gościa. W piątek, 23 lipca, posłuchamy Lucasa Laufena, który do niedawna mieszkał i tworzył w Australii.

Reklama
 
Chełmski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu Muzyczna studnia. W piątek, 23 lipca, na Placu Łuczkowskiego posłuchamy Lucasa Laufena.
 
Muzyka Lucasa Laufena sprawia, że zatrzymujemy się na chwilę i oddychamy. Ponure falsetowe melodie łączą się tu z lśniącą gitarą. To „nadmorska poezja z dzikiej wyobraźni Australijczyka” – zapowiadają gościa organizatorzy. – Ten brodacz śpiewa o smutku, izolacji, wolności i wspomnieniach. Czaruje! I sprawia, że na chwilę ostro zwalniamy…
 
Cztery lata temu Lucas Laufen postanowił odmienić swoje życie i przeniósł się ze swojego spokojnego, nadmorskiego miasteczka w Australii do Berlina. Od wydania debiutanckiej EP „Goodbye” w 2016 roku zagrał ponad 150 koncertów w całej Europie, budując przy okazji grupę swoich oddanych fanów. Niedawno wydał nowy album „I know where silence lives”. I właśnie utwory z tej płyty będzie można usłyszeć w piątek w Chełmie.
 
Zapraszamy w piątek, 23 lipca, godz. 19:30, Pl. Łuczkowskiego. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA