REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Muzyczna studnia: Moriah Woods
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Artystka tworzy w stylistyce dark-folk/rock. Chełmski Dom Kultury zaprosił na najbliższy piątek Moriah Woods. Wybieracie się na koncert pod studnię?

Reklama

Najbliższa Muzyczna studnia czyli piątek (20 sierpnia) to koncert Moriah Woods. Artystka urodziła się i wychowała w Colorado (USA). Obecnie mieszka w Polsce i jest wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki, tworzącą w stylistyce dark-folk/rock.

Dorastała otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk’u i country wraz z dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią. Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo, ale także z zespołem The Feral Trees.

W 2016 roku wydała swój pierwszy studyjny album pt. „The Road To Some Strange Forest”. We wrześniu 2019 r. ukazała się jej druga płyta: „Old Boy”.
Moriah wraz z zespołem pracuje obecnie nad materiałem na kolejny album inspirowany ostatnimi wydarzeniami na świecie. Pod koniec listopada 2020 roku Moriah Woods wraz z Anitą Lipnicką nagrała piosenkę Our Voice/Nasz głos jako wyraz protestu przeciwko łamaniu praw człowieka w Polsce.

Zapraszamy na koncert w ramach projektu Muzyczna studnia w piątek, 20 sierpnia, godz. 19:30, Plac Łuczkowskiego. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama