REKLAMA
,
Muzyczna studnia: Moriah Woods
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Artystka tworzy w stylistyce dark-folk/rock. Chełmski Dom Kultury zaprosił na najbliższy piątek Moriah Woods. Wybieracie się na koncert pod studnię?

Reklama

Najbliższa Muzyczna studnia czyli piątek (20 sierpnia) to koncert Moriah Woods. Artystka urodziła się i wychowała w Colorado (USA). Obecnie mieszka w Polsce i jest wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki, tworzącą w stylistyce dark-folk/rock.

Dorastała otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk’u i country wraz z dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią. Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo, ale także z zespołem The Feral Trees.

W 2016 roku wydała swój pierwszy studyjny album pt. „The Road To Some Strange Forest”. We wrześniu 2019 r. ukazała się jej druga płyta: „Old Boy”.
Moriah wraz z zespołem pracuje obecnie nad materiałem na kolejny album inspirowany ostatnimi wydarzeniami na świecie. Pod koniec listopada 2020 roku Moriah Woods wraz z Anitą Lipnicką nagrała piosenkę Our Voice/Nasz głos jako wyraz protestu przeciwko łamaniu praw człowieka w Polsce.

Zapraszamy na koncert w ramach projektu Muzyczna studnia w piątek, 20 sierpnia, godz. 19:30, Plac Łuczkowskiego. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA