REKLAMA
,
Muzyczna studnia: Skutek uboczny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W piątek przy studni na Placu Łuczkowskiego w Chełmie zaprezentuje się młode pokolenie. Zapraszamy na koncert tria Skutek uboczny.

Reklama
Członkowie zespołu Skutek uboczny piszą o sobie tak:
SKUTEK UBOCZNY to zespół muzyczny założony przez dwóch licealistów na przełomie marca i kwietnia 2020 roku. Nazwa zespołu w pełni oddaje okoliczności jego powstania. Jego członków połączyły przeróżne zbiegi okoliczności i nieudane próby stworzenia dobrego, zgranego zespołu, tak też trafili na siebie.
Zespół tworzą:
Kacper – zdolny perkusista oraz multiinstrumentalista i domorosły producent. Obecnie uczy się w szkole muzycznej II stopnia.
Bartek – anielski wokalista, gitarzysta i zapalony basista. Wokalem zajmuje się od 2011 roku, a jego umiejętności potwierdza wiele wyróżnień i nagród.
Igor – do zespołu dołączył na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku. Miłośnik gitary elektrycznej. Chodząca encyklopedia historii muzyki rockowej od Rolling Stonesów po Nirvanę.
 
Zapraszamy na kolejny koncert organizowany przez Chełmski Dom Kultury w ramach projektu Muzyczna studnia. Tym razem zagra grupa Skutek uboczny. Początek o godz. 19:30, piątek, 30 lipca, pl. Łuczkowskiego. Wstęp wolny!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA