REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Muzycznie przy studni
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Rozkręca się projekt Muzyczna Studnia w Chełmie. Kolejne muzyczno – wakacyjne spotkanie na Placu Łuczkowskiego już w piątek. Zaprezentuje się młody, chełmski zespół Eclectic Music. Spotykamy się?

Reklama

Eclectic Music to formacja, którą tworzą: Emilka Orłowska – skrzypce, Jaromir Wójcik – perkusja, Marcin Kamiński – bass, Artur Szokaluk – banjo, śpiew, gitara i Sebastian Bardzał – gitara, śpiew. Muzyka, którą tworzą, to połączenie różnych gatunków takich jak folk, blues, rock czy nawet country. Ich piosenki są kompozycjami autorskimi członków zespołu. Choć zdarza im się także czasami przypomnieć publiczności utwory znanych wykonawców. To, co wyróżnia brzmienie EM, to z pewnością banjo i skrzypce, które nadają folkowego charakteru zespołowi. Muzyków można było usłyszeć ostatnio podczas charytatywnego koncertu dla Julii Korzeniewskiej, dwukrotnie brali udział w koncercie finałowym WOŚP, wystąpili także podczas ubiegłorocznej Nocy Kultury. Zespół ma w planach wydanie debiutanckiej płyty, nad którą prace cały czas trwają.

Zapraszamy na koncert w piątek, 9 lipca, Plac Łuczkowskiego, godz. 19.30. Wstęp wolny!

***

A już dziś zapowiadamy spotkanie przy Muzycznej Studni za tydzień, 16 lipca. Jak pisze organizator czyli Chełmski Dom Kultury, “to będzie prawdziwa, muzyczna petarda!”

Posłuchamy “jednoosobowego zakładu koncertowego” czyli Henry No Hurry . To projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego. Wyruszył z nim w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził ponad 215 miejsc w kilku krajach. Za tydzień będzie w Chełmie.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama