REKLAMA
,
Myślał, że rozmawia z 14-latką, składał propozycje seksualne.
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Operacyjni z komendy Policji w Krasnymstawie zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Kraśniczyn. Mężczyzna umieścił w internecie ogłoszenie dotyczące tzw. sponsoringu. Mając przeświadczenie, że koresponduje z nieletnią poniżej 15 roku życia, składał propozycje seksualne.

Reklama

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Rano do komendy Policji w Krasnymstawie zadzwonił mężczyzna, który poinformował dyżurnego, że na jednym z portali internetowych spotkał się z ogłoszeniem dotyczącym spotkań towarzyskich w charakterze tzw. sponsoringu. Zgłaszający stwierdził, że na podany numer telefonu wysłał smsa informując, że ma 14 lat i nazywa się Aga. Po tym, wystawiający ogłoszenie zaczął z nim korespondować. Mając przeświadczenie, że rozmawia z osobą poniżej 15 lat składał propozycję obcowania płciowego oraz poddania się innym czynnościom seksualnym. W dalszych kontaktach zgłaszający oświadczył, że mężczyzna z ogłoszenia zaproponował spotkanie w sobotni wieczór na terenie Krasnegostawu.

O godzinie 20 w umówionym miejscu czekali już operacyjni z komendy Policji w Krasnymstawie. Kilka chwil po policjantach na miejsce podjechała mazda, którą według informacji miał przyjechać mężczyzna zamieszczający ogłoszenie. Policjanci wylegitymowali kierowcę, którym okazał się 33-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn. Policjanci podczas przeszukania pojazdu zabezpieczyli telefon z którego wysyłane były smsy. Ponadto w pojeździe odnaleziono akcesoria erotyczne. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny zabezpieczono również komputer z danymi. Policjanci analizują teraz wszystkie dowody i sprawdzają czy mężczyzna na swoim koncie może mieć też inne tego typu czyny.

33-latek trafił do policyjnej celi. Zgodnie z kodeksem karnym za składanie propozycji obcowania płciowego osobie poniżej 15 roku życia grozi kara do 2 lat więzienia.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA