REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Niecałe dwa miesiące zostało wykonawcy remontu ul. Kolejowej na wykonanie wszystkich prac.  Oceńcie sami czy ma jakieś szanse na dotrzymanie wskazanego w umowie terminu – 2 grudnia.

O przedłużającym się remoncie ul. Kolejowej pisaliśmy już wiele razy. Od ponad miesiąca nic się jednak na tej ulicy nie zmienia. Spotykamy tam pojedynczych pracowników i jeszcze mniej sprzętu. Nawierzchnia w zasadzie nie istnieje, a to co było kiedyś ważną  dla miasta arterią podczas deszczu zmienia się w zdradliwą pułapkę dla odważnych kierowców. Niecałe dwa miesiące został0 wykonawcy remontu ul. Kolejowej na wykonanie wszystkich prac.  Oceńcie więc sami czy ma jakieś szanse na dotrzymanie wskazanego w umowie terminu – 2 grudnia br.

Reklama

Nieoficjalnie mówi się, że wykonawca – B.G. Construction z Wólki Tarnowskiej, będzie się starał o przedłużenie terminu oddania ulicy do użytku. Już dzisiaj konieczne do wykonania roboty utrudniają przez opady deszczu. Trudno więc sobie wyobrazić, że warunki atmosferyczne poprawią się w listopadzie czy grudniu. Jeżeli więc nie nastąpi gwałtowne przyspieszenie prac, możemy zapomnieć o otwarciu ulicy Kolejowej w tym roku.

Dla przypomnienia, remontowany obecnie odcinek Kolejowej zamknięty został dla ruchu już 31 marca br. Roboty objęły ponadkilometrowy odcinek od skrzyżowania z ulicą Obłońską do skrzyżowania z Aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego, wraz z tym skrzyżowaniem. Zobaczcie jak bardzo są (zdjęcia z 5 października) zaawansowane. 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA