REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Niecałe dwa miesiące zostało wykonawcy remontu ul. Kolejowej na wykonanie wszystkich prac.  Oceńcie sami czy ma jakieś szanse na dotrzymanie wskazanego w umowie terminu – 2 grudnia.

O przedłużającym się remoncie ul. Kolejowej pisaliśmy już wiele razy. Od ponad miesiąca nic się jednak na tej ulicy nie zmienia. Spotykamy tam pojedynczych pracowników i jeszcze mniej sprzętu. Nawierzchnia w zasadzie nie istnieje, a to co było kiedyś ważną  dla miasta arterią podczas deszczu zmienia się w zdradliwą pułapkę dla odważnych kierowców. Niecałe dwa miesiące został0 wykonawcy remontu ul. Kolejowej na wykonanie wszystkich prac.  Oceńcie więc sami czy ma jakieś szanse na dotrzymanie wskazanego w umowie terminu – 2 grudnia br.

Reklama

Nieoficjalnie mówi się, że wykonawca – B.G. Construction z Wólki Tarnowskiej, będzie się starał o przedłużenie terminu oddania ulicy do użytku. Już dzisiaj konieczne do wykonania roboty utrudniają przez opady deszczu. Trudno więc sobie wyobrazić, że warunki atmosferyczne poprawią się w listopadzie czy grudniu. Jeżeli więc nie nastąpi gwałtowne przyspieszenie prac, możemy zapomnieć o otwarciu ulicy Kolejowej w tym roku.

Dla przypomnienia, remontowany obecnie odcinek Kolejowej zamknięty został dla ruchu już 31 marca br. Roboty objęły ponadkilometrowy odcinek od skrzyżowania z ulicą Obłońską do skrzyżowania z Aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego, wraz z tym skrzyżowaniem. Zobaczcie jak bardzo są (zdjęcia z 5 października) zaawansowane. 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama