REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Na Kolejowej nie zwalniają tempa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Drogowcy remontujący ulicę Kolejową w Chełmie przenieśli się na kolejny odcinek. Zajmują teraz jej fragment od ul. Starościńskiej do ul. Kińczyka. Uważajcie na siebie!

Reklama

W piątek (12 czerwca) po południu drogowcy modernizujący ul. Kolejową w Chełmie zamknęli jej kolejny odcinek. Od Starościńskiej do Kińczyka stoją znaki informujące o możliwości przejazdu jedynie dla mieszkańców.

Przypomnijmy, trwa III i ostatni etap przebudowy ulicy Kolejowej. Etap ten dotyczy ponadkilometrowego odcinka od skrzyżowania z ulicą Obłońską do skrzyżowania z Aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego. Droga zyska nową nawierzchnię, chodniki, zatoki autobusowe i zjazdy. W ramach remontu zaplanowano także wykonanie kanalizacji deszczowej, usunięcie kolizji z infrastrukturą telekomunikacyjną oraz przebudowę oświetlenia, a na koniec – zagospodarowanie zieleni. Więcej na ten temat pisaliśmy m.in. tutaj.

Całe zadanie wykonawca podzielił

na mniejsze odcinki,

by ograniczyć utrudnienia w ruchu. Od połowy maja zamknięty był odcinek od skrzyżowania z aleją Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Michała Kińczyka. Teraz – od 12 czerwca – drogowcy przenieśli się na kolejny odcinek między Starościńską a Kińczyka.
Jedźcie ostrożnie i uważajcie na znaki!

Wartość inwestycji to ponad 9,38 mln zł, z czego 80 proc. stanowi dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Prace mają się zakończyć do 2 grudnia 2020 roku. Wykonawcą jest konsorcjum firm, dla których liderem jest BG Construction Sp. z o.o. z Wólki Tarnowskiej.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • Ale dlaczego widzę,że obok mnie dwa wjazdy zahaczają o istniejące budynki – 40-42 i 46-48?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama