REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Na podium Maratonów Kresowych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Drużyna kolarska Azart-Peleton Chełm została trzecią drużyną Międzynarodowych Maratonów Kresowych w Blu Maratonie w klasyfikacji generalnej.

Reklama

Cały cykl 15 wyścigów odbywał się w północno-wschodniej Polsce oraz na Litwie i Białorusi. Niejednokrotnie startowali bardzo mocni zawodnicy z kolarskiej czołówki Litwy, Białorusi i Polski. Do klasyfikacji generalnej zaliczało się osiem najlepszych startów. Drużyna z Chełma na trasach wyścigów pokonała blisko 800 km.

Katarzyna Błaszczak skończyła sezon na 2. miejscu open wśród kobiet, a trzech mężczyzn było w pierwszej jedenastce klasyfikacji końcowej. Wszyscy z nich kończą ściganie na drugich miejscach w swojej kategorii wiekowej.
Trzecie miejsce drużynowo w klasyfikacji generalnej jest największym osiągnięciem Azart-Peleton Chełm w 8-letniej historii startów w Maratonach Kresowych.

Skład drużyny: Kasia Błaszczak, Janusz Wolanin, Krzysztof Grajczyk, Adam Chachaj, Wiesław Pawluk, Wiesław Wójtowicz.

Na dystansie półmaratonu w klasyfikacji generalnej ścigał się Wiesław Kociuba zajmując 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej. Daniel Adamczuk kończy wyścigi na 8. miejscu w swojej kategorii, a Patryk Wolanin na 9. miejscu.

Jako drużyna zaistnieliśmy na trasach wyścigów godnie reprezentując chełmskich cyklistów w Polsce i niekiedy poza granicami – mówią kolarze.

Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama