REKLAMA
,
Na weekend. Festiwal roślin doniczkowych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Festiwal Roślin to raj dla wszystkich, którzy chcą nadać swoim wnętrzom niepowtarzalnego, naturalnego klimatu. W najbliższy weekend proponujemy odwiedzić Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, który organizuje ogromny targ roślin doniczkowych.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy. Zapowiadają się również debiuty nowych odmian roślin.

Reklama

Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Rośliny doniczkowe, które będzie można kupić, pochodzą prosto z hodowli. Dlatego ich ceny są konkurencyjne. Każda z odmian będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

Rośliny będą małe i duże. Każdy, kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem  – dodaje Łukasz.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Festiwal Roślin, Centrum Sportowo-Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 31, 5-6 marca (sobota 8:00-20:00, niedziela 10:00-18:00).
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/484448033198957

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA