REKLAMA
,
Nabór firm do Centrum Aktywności Gospodarczej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmski ratusz ogłosił nabór firm do Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej. Kto może skorzystać?

Reklama
Chełmskie Centrum Aktywności Gospodarczej (CHCAG) to kompleks nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych i biurowych przy ul. Ceramicznej. To miejsce, w którym przedsiębiorcy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw mogą wynająć lokal na preferencyjnych warunkach. Jak już informowaliśmy, oferta Centrum kierowana jest zatem do już funkcjonujących firm z sektora MŚP.
 
Miasto Chełm ogłosiło – w trybie pisemnego przetargu nieograniczonego – nabór firm do CHCAG. I zachęca przedsiębiorców takim opisem:
 
To miejsce, w którym przedsiębiorcy z sektora MŚP mają możliwość wynajmu lokali na preferencyjnych warunkach. Dogodny dojazd, nowoczesne wyposażenie, preferencyjne stawki najmu i kompleksowe wsparcie merytoryczne, to nasza propozycja dla obecnych i przyszłych przedsięwzięć biznesowych w Chełmie.
 
W ramach przetargu przedsiębiorcy będą mieli okazję wynająć hale produkcyjne, magazynowe oraz biura. Na nowych najemców czeka osiem hal o łącznej powierzchni prawie 8000 m2  oraz osiem lokali przeznaczonych na biura. Komisja przetargowa, oprócz ceny, będzie brała pod uwagę również dodatkowe kryteria. Na preferencje mogą więc liczyć firmy o wysokim potencjale rozwojowym, innowacyjne oraz przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej w dłuższej perspektywie.
 

Szczegóły dotyczące naboru znaleźć można tutaj.

– CHCAG pomoże miastu jeszcze bardziej otworzyć się na przedsiębiorców. Pomogą w tym nowoczesne biura i hale, czyli zupełnie nowa, przeznaczona dla przedsiębiorców przestrzeń, jakiej dotąd w Chełmie nie było – mówiła pod koniec minionego roku Dorota Cieślik, zastępca prezydenta Chełma.

***

Przypomnijmy, budowę CHCAG dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 3: Konkurencyjność przedsiębiorstw.
Wartość całkowita projektu to ponad 32 mln zł.
 
Zgodnie z projektem, budowa Centrum przyczynić się ma „do wzrostu aktywności gospodarczej, powstania nowych, innowacyjnych przedsiębiorstw oraz nowych miejsc pracy. Ponadto, nowoczesne specjalizacje przedsiębiorstw pozytywnie wpłyną na strukturę zawodową lokalnej społeczności oraz podniosą poziom życia mieszkańców”.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz
 • To sam PR nie ma konkretów.. Poszliście na łatwiznę.

  No votes yet.
  Please wait...
 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jutro radni uchwalą budżet
  AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  REKLAMA