REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Najlepiej mieć jakiś fach w ręku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Elektromonter, lakiernik, czy krawiec – niezależnie od wykonywanego zawodu, technicy są nadal poszukiwani na rynku pracy.

HULANICKI – BEDNAREK, znana firma w naszym regionie poszukuje elektromontera na umowę o pracę. Praca do wzięcia od zaraz z zarobkami do 2,5 tys. zł brutto. Jeżeli kogoś interesuje praca w branży papierniczej, powinien się zgłosić do HMP Hanna Bonkanter – Parada. Firma z siedzibą na Al. Przyjaźni poszukuje kierownika produkcji. Z kolei zastępca kierownika poszukiwany jest firmie spedycyjnej SUKCES – tutaj zarobki są o wiele lepsze, bowiem stawka wynosi od 3,5 tys. zł brutto.

Reklama

Dobry sprzedawca zawsze w cenie. Trzech poszukuje Trans-Pal Sp. Zo.o. Dział hydrauliczny, ogrodniczy i elektryczny. Ponadto firma zatrudni kierownika marketu oraz krawca. We wszystkich przypadkach będzie to umowa o pracę.

Takiej oferty nie było od dawna. Poszukiwany… Felczer w przedszkolu. Do jego obowiązków należałoby dokumentowanie wyników obserwacji pielęgniarskiej dziecka, współdziałanie i informowanie rodziców o sytuacji zdrowia. Praca na umowie o pracę na czas określony z zarobkami do 2,3 tys. zł brutto.

Oferty pracy:

  • Zapraszamy do odwiedzin do Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie (Plac Niepodległości 1)
  • tel: 82 562-76-97
  • fax: 82 562-76-68
  • email: luch@praca.gov.pl

 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama