REKLAMA
,
Najlepsza drużyna w województwie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmskie zapaśniczki wróciły z 17 medalami i pucharem za zajęcie pierwszego miejsca w grupie juniorek w  klasyfikacji klubowej. Tak walczyły podczas Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

Reklama

W Lublinie zakończyły się otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet. Ponad 100 zawodniczek rywalizowało o medale w grupie młodziczek i juniorek. Obok klubów z Lubelszczyzny, na starcie stanęły dwa kluby z województwa świętokrzyskiego (Znicz Podzamcze i Guliwer Kielce) oraz jeden z województwa mazowieckiego (Olimpijczyk Radom).

Chełmskie zapaśniczki wróciły z zawodów z 17 medalami i pucharem za zajęcie pierwszego miejsca w grupie juniorek w  klasyfikacji klubowej. Duże brawa należą się najmłodszym reprezentantkom, dla których lubelskie zmagania były pierwszym wyjazdowym  startem.
Medale  w grupie młodziczek zdobyły: srebrny – Nikola Silniewicz (SP Okszów) , brązowy – Karolina Mękal, Julia Łobaczuk (obie SP Okszów), Zuzanna Ciejak (SP nr 11 w Chełmie), Hanna Pokuta i Sylwia Kępińska (obie NSP Arka w Chełmie), Oliwia Ożarowska (ZSz-P nr 3 w Chełmie ).

W grupie juniorek bez żadnej porażki ze złotymi medalami na podium stanęły: Marta Gajowniczek (SP nr 1 w Chełmie ), Olha Padoshyk (PWSZ w Chełmie), Katarzyna Jargieła, Wioleta Giers (obie  ZSEiM Chełm), Urszula Piotrowska (IV LO Chełm).
Srebrne medale wywalczyły: Anastasia Lebiedieva, Monika Białach (IV LO Chełm).
Brązowe krążki zebrały: Nikola Skórska ( ZSBiG Chełm), Weronika Podolak (SP nr 1 Chełm), Weronika Chapska (ZSEiM Chełm).
Punktowane miejsca zajęły:  5 miejsce Roksana Sawicka (SP Ruda Huta), Gabriela Szeliga, Zofia Trocka i Magdalena Matuszewska (wszystkie NSP Arka w Chełmie),  7 miejsce Julia Kiełbus (SP Okszów), a 8 miejsce Maja Piotrowska (NSP Arka w Chełmie).

Trenerami medalistek są: Dariusz Kucharski, Igor Lobas, Andrzej Gruszkowski, Alicja Piersa, Mirosław Czwaliński.

Gratulujemy!

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA