REKLAMA
Baner  promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Najlepszy dzielnicowy
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Znamy zwycięzcę konkursu na “Najlepszego Dzielnicowego 2018 roku” w powiecie chełmskim. Został nim sierż. Paweł Burda – dzielnicowy osiedla Cementowni w Chełmie.

Reklama

Plebiscyt trwał przez cały sierpień, a o tytuł rywalizowało 26 policjantów dzielnicowych z powiatu chełmskiego. Zwycięzca otrzymał gratulacje i nagrodę od Komendanta Miejskiego Policji w Chełmie mł. insp. Mariusza Kołtuna.

Od 1 do 31 sierpnia 2018 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Chełmie trwał konkurs na „Najlepszego dzielnicowego 2018 roku”. Inicjatywa realizowana była w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.
Plebiscyt miał na celu wyłonienie najlepszego dzielnicowego 2018 roku w powiecie chełmskim, a zarazem wzmocnienie roli dzielnicowego w życiu lokalnej społeczności. Głosy na swojego kandydata można było oddawać za pośrednictwem stron internetowych. O tytuł rywalizowało 26 policjantów dzielnicowych. Największą ilość głosów otrzymał sierż. Paweł Burda – dzielnicowy osiedla Cementowni w Chełmie.

Laureat konkursu spotkał się wczoraj z Komendantem Miejskim Policji w Chełmie mł. insp. Mariuszem Kołtunem, który pogratulował zwycięzcy i wręczył nagrodę życząc przy tym dalszych sukcesów w służbie.

Gratulujemy!

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama