REKLAMA
,
Najnowszy spektakl znów na scenie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na scenę wraca ostatni hit Teatru Ziemi Chełmskiej czyli komedia „Wszystko w rodzinie”. W marcu będą dwa przedstawienia. Sprawdź, kiedy.

Reklama
Teatr Ziemi Chełmskiej wraca na scenę z komedią Raya Cooneya „Wszystko w rodzinie”. Ten brawurowo zagrany spektakl będzie okazja zobaczyć ponownie 26 i 27 marca, o godz. 19:00, w  Chełmskim Domu Kultury.
 
Chełmska premiera sztuki „Wszystko w rodzinie” odbyła się pod koniec stycznia minionego roku. Publiczność przyjęła ją owacyjnie.
„Wszystko w rodzinie” to szpitalna farsa o poszukiwaniu ojca i więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo pozostaje do końca niewyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

Przedstawienie wyreżyserował Marcin Wąsowski, a w obsadzie znani i lubiani: Przemysław Gąsiorowicz, Mirosław Majewski, Sławoj Czarnota, Barbara Szarwiło, Magda Pick, Michał Łysiak, Zbigniew Moskal, Bogumiła Ryszkiewicz, Elżbieta Rybak, Marcin Słupczyński, Andrzej Kuczura i Marta Adamiec.

Kto kupił wcześniej bilet na spektakl, który z powody pandemii nie odbył się, może teraz „przebukować” go w kasie ChDK lub kina Zorza na nowy termin.
Bilety na imprezy w ChDK, a więc także na „Wszystko w rodzinie” sprzedawane są teraz na zasadzie: 50% miejsc i są nienumerowane

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA