REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2017. Zagłosuj!
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Lokalny szeryf musi umieć słuchać ludzi i być blisko nich. Czy taki właśnie jest dzielnicowy w twojej okolicy? Jeśli tak, to zagłosuj na niego w plebiscycie.

W Polsce pracuje ok. 8 tysięcy dzielnicowych i stanowią ok 10 proc. wszystkich funkcjonariuszy. W plebiscycie na najpopularniejszego dzielnicowego, macie okazję nagrodzić tych, którzy wychodzą zza biurek, kontaktują się z mieszkańcami i odchodzą od koncepcji “policji na telefon”. W zasięgu działania Komendy Powiatowej w Chełmie pracuje 26 dzielnicowych. Swój głos możecie oddać na kandydatów na co dzień pracujących w komisariatach w Chełmie, Dorohusku, Rejowcu, Żmudzi i Sawinie. Zagłosuj tutaj.

Konkurs odbywa się w ramach programu MSWiA “Dzielnicowy bliżej nas”. Kładzie on nacisk na kształcenie umiejętności wzmacniających kontakt z obywatelami – komunikatywność, nawiązywanie relacji, czy cierpliwość i odporność na stres. W programie ujęto także nowe narzędzia komunikacji społecznej, które mają ułatwić kontakt obywateli ze swoimi dzielnicowymi.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*