REKLAMA
,
Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2017. Zagłosuj!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Lokalny szeryf musi umieć słuchać ludzi i być blisko nich. Czy taki właśnie jest dzielnicowy w twojej okolicy? Jeśli tak, to zagłosuj na niego w plebiscycie.

W Polsce pracuje ok. 8 tysięcy dzielnicowych i stanowią ok 10 proc. wszystkich funkcjonariuszy. W plebiscycie na najpopularniejszego dzielnicowego, macie okazję nagrodzić tych, którzy wychodzą zza biurek, kontaktują się z mieszkańcami i odchodzą od koncepcji „policji na telefon”. W zasięgu działania Komendy Powiatowej w Chełmie pracuje 26 dzielnicowych. Swój głos możecie oddać na kandydatów na co dzień pracujących w komisariatach w Chełmie, Dorohusku, Rejowcu, Żmudzi i Sawinie. Zagłosuj tutaj.

Reklama

Konkurs odbywa się w ramach programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas”. Kładzie on nacisk na kształcenie umiejętności wzmacniających kontakt z obywatelami – komunikatywność, nawiązywanie relacji, czy cierpliwość i odporność na stres. W programie ujęto także nowe narzędzia komunikacji społecznej, które mają ułatwić kontakt obywateli ze swoimi dzielnicowymi.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jutro radni uchwalą budżet
AKTUALIZACJA. Radni uchwalą budżet
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
REKLAMA