REKLAMA
,
Najtwardszy ze strażaków, to ten z Chełma
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najprawdopodobniej nie ma w Polsce drugiego tak utytułowanego strażaka jak mł. asp. Rafał Bereza. Tym razem chełmianin pokazał klasę w Łodzi na Mistrzostwach Europy w Firefighter Combat Challenge.

Zawody obyły się w dniach 22-24 września w łódzkiej Manufakturze. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 strażaków z całej Europy. Rafał Bereza z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie został po raz kolejny Mistrzem Europy FCC! Wśród zadań, jakie musiał wykonać było m.in. biegnięcie na wieżę z obciążeniami i wciągnięcie na górę ważących ok. 20 kg węży strażackich.

Reklama

Nasz strażak zwyciężył piątkowe eliminacje z czasem 1 min i 26,93 sek. Dzień później (sobota) okazał się również najlepszy w turnieju finałowym. Główną nagrodą dla zwycięzcy było 1 tys. euro.

W niedzielę (24 września) kolejny złoty medal przyniosła mu konkurencja biegu tandemowego – jego partnerem był st. sekc. Daniel Góralczyk z którym zmierzył się jeszcze w eliminacjach.

Strażak z Chełma był najlepszy również w biegu Elity.   Ostatni, złoty medal zapewnił sobie w ramach rywalizacji drużynowej z Pawłem Hessem i Danielem Góralczykiem.

Fot. To oni ratują nam życie FB/Patryk Smyk

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Budżet (coraz mniej) obywatelski
Budżet (coraz mniej) Obywatelski
Rośnie dług Chełma
Rośnie dług Chełma
Ostrożnie na Obłońskiej!
Ostrożnie na Obłońskiej!
Katastrofa dopiero przed nami?
Katastrofa dopiero przed nami?
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
Wyboista droga do sprzedaży MPEC
REKLAMA