REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Narkotykowi ryzykanci
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

indeksMimo dużej karalności za posiadanie narkotyków, wciąż znajdują się tacy, którzy podejmują ryzyko. Tym razem nie opłaciło się to aż czterem osobom z powiatu chełmskiego, które odpowiedzą przed sądem za posiadanie narkotyków, uprawę konopi oraz pomoc w ich uprawie.


Na terenie przeszukiwanej posesji w gminie Siedliszcze policjanci znaleźli ponad 30 kilogramów marihuany. Konopie gotowe były do suszenia. W związku z dokonanym odkryciem zatrzymane zostały aż cztery osoby – dwaj mieszkańcy gminy Siedliszcze w wieku 18 i 20 lat, 56-letnia mieszkanka gminy Rejowiec Fabryczny oraz 18-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania. Mężczyźni byli już wcześniej notowani za przestępstwa przeciwko zdrowiu, mieniu i życiu, a także z ustawy przeciwko narkomanii.
Sąd zastosował wobec wspomnianych osób środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Oskarżeni odpowiedzą za posiadanie narkotyków, ich uprawę oraz pomoc w uprawie środków odurzających. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*