REKLAMA
Baner promocyjny Triada/BUR
Baner promocyjny Triada/BUR
,
Nasi na mistrzostwach
FacebookTwitterEmailMessengerLinkedInPrint

Sześciu strzelców z Chełma wystartuje w Mistrzostwach Polski w kategorii kobiet i mężczyzn, juniorów oraz młodzieżowców. Pełna reprezentacja!

W maju w Bydgoszczy, a jeszcze wcześniej we Wrocławiu, zawodnicy chełmskiego klubu Dragon walczyli na rundach Pucharu Polski w konkurencjach olimpijskich o kwalifikacje umożliwiające start na Mistrzostwach Polski kobiet i mężczyzn, juniorów oraz młodzieżowców. Efekt – 6 osób, czyli pełna reprezentacja, będzie startować w tych najważniejszych w sezonie zawodach.
We Wrocławiu swój rekord życiowy w karabinie dowolnym leżąc pobiła Magdalena Błażejewska, strzelając zresztą najwięcej z całej ekipy obecnej na tych zawodach. Jednak na uzyskanie III klasy sportowej w konkurencji karabinu dowolnego trzy postawy było wtedy za wcześnie. Magdalena klasę zdobyła w Bydgoszczy, przy okazji z zapasem kilkunastu punktów.
 
Aleksandra Wawron pochwalić się może nowym rekordem życiowym w konkurencji karabinu dowolnego trzy postawy – 1105 pkt, jednak równie dobrze wypadła w Bydgoszczy w karabinie pneumatycznym – 606 punktów.
 
Michał Nowosad, Maciej Nowosad oraz Bartosz Kaniewski strzelili równo i na poziomie, przez co również zyskali kwalifikacje na mistrzostwa w swoich kategoriach wiekowych.
Jednak prawdziwie zaskoczył Damian Siedlecki, strzelający od początku tego roku jako junior. Wynikiem 598,7 pkt uplasował się w Bydgoszczy na 9. pozycji w konkurencji karabinu pneumatycznego. Do finału zabrakło jedynie 1,1 punktu…
 
Gratulujemy!
 
 

No votes yet.
Please wait...
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*