,
Nasi siatkarze Mistrzami Polski!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mikołaj Miszczuk i Konrad Stokłosiński odnieśli historyczny sukces. Wygrali finałowy turniej Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii kadetów.

Mikołaj Miszczuk i Konrad Stokłosiński, reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Tempo Chełm wygrali finałowy turniej kadetów MP w siatkówce plażowej. W rozegranym wczoraj finale zmierzyli się z siatkarzami z Łodzi. Wygrywając 2:0.

Byliśmy rozstawieni z numerem 1. Wygraliśmy trzy mecze eliminacyjne. Ostatni po ciężkim boju – 2:1 z chłopakami grającymi w kadrze Polski. Dotarliśmy do czwórki. Następnego dnia zmierzyliśmy się w półfinale z parą z Nakła. Postawili się nam, ale zwyciężyliśmy 2:0 – opowiada Konrad Stokłosiński. Potem finał

Na naszych mistrzów czeka jeszcze jeden turniej. Tym razem w Sulejowie zagrają w Mistrzostwach Polski juniorów. Życzymy powodzenia!