REKLAMA
,
„Nasz Chełm” podpowie przedsiębiorcom
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Niedawno „Nasz Chełm” zachęcał wszystkich by zastanowili się nad tym, jak mogą w tym trudnym czasie wesprzeć lokalnych przedsiębiorców. Dzisiaj organizacja proponuje własne usługi.

Reklama
Po tamtej publikacji otrzymaliśmy wiele zapytań dotyczących dzialalności gospodarczej – mówi Joanna Bielecka, prezes Stowarzyszenia. – Dotychczas odpowiadaliśmy na nie w miarę możliwości i czasu.
Teraz na odpowiedź trzeba będzie czekać krócej. Bielecka pozyskała wspólpracowników. Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska Nasz Chełm wraz z Chełmską Izbą Gospodarczą sp. z o.o. organizują bezpłatne wsparcie dla przedsiębiorców.  Zapraszają do korzystania z tej usługi firmy działające w Chełmie i powiecie chełmskim. Z przyczyn oczywistych, w grę wchodzi  jedynie doradztwo on-line.

Do dyspozycji przedsiębiorców są doradcy z dwóch obszarów: finansów i prawa – mowi Bielecka. – Przedsiębiorcy potrzebujący porady zapraszamy do opisania swojego problemu w e-mailu. Nasz adres: naszchelm2014@gmail.com

W ramach zindywidualizowanego wsparcia, ekspert – doradca odpowie na pytania. Postara się doradzić jak rozwiązać lub przynajmniej zniwelować problem.

Napisz komentarz
 • to dobra inicjatywa. Brawo Nasz Chełm.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Budżet (coraz mniej) obywatelski
  Budżet (coraz mniej) Obywatelski
  Rośnie dług Chełma
  Rośnie dług Chełma
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Ostrożnie na Obłońskiej!
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Katastrofa dopiero przed nami?
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  Wyboista droga do sprzedaży MPEC
  REKLAMA